reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

reklama
hej, ja chciałam rodzić na kopernika- mój lekaza tam prauje... 28.03 czw. wzięły mnie skurcze o 5 rano, do szpiala dojechałam na 13, dr mnie zbadał po czym stwierdził że mam 1,5cm rozwarcie.
Ale NIESTETY nie mają miejsc i będę musiała jechać do innego szpitala - ewentualnie poczekać na krześle;] JAk to usłyszałam to myślałam że padne! Wybrałam Narutowicza, bo jedyny jaki znałam i blisko.
I największy problem- bo do kopernika nic nie trzeba dla dziecka-ubranek, pampersów. A w Nartowiczu jak się okazało - WSZYSTKO trzeba mieć- więc zdenerwowanie sięgało zenitu partner zawiózł mnie do narut. i musiał szybko wracać do domu oddalonego o 30km po wszystkie niezbędne rzeczy dla małej. Ale ZDĄŻYŁ spokojnie ze wszystkim ;]
O 20 urodziłam kochaną córeczkę 3540 i 58cm - 10/10 ;]

W kolejnych dniach Kopernik też odsyłał rodzące bo nie mieli miejsc.
 
Kynga oja, ale stresująca sytuacja, nie dość że poród, to jeszcze bieganie za szpitalem...
mam nadzieję, że mnie to nie spotka...

może ktoś wie, w jakich godzinach najlepiej zgłosić się na ktg w koperniku?
 
No to faktycznie nieciekawie z tym brakiem miejsc...ja broniłam się jak moglam przed porodem tam, ale ze względu na cukrzycę z insuliną zostałam "przymuszona"...czyli mogą mnie też odesłać? Nie znam innego szpitala bo mieszkam 60 km od Krakowa
Margot87 też się zastanawialam nad ktg o ktorej jechać bo mam się zgłosić do ambolatorium po 10...
 
kynga- to miałaś pecha, ale przed swietami jest zawsze taki gorący okres, ale brak miejsc może się zdazyć w karzdym szpitalu to nie ich wina że tyle kobiet rodzi w jednym momencie, pamiętam jak rodziłam Ewke to też na porodówce mieli wszystkie miejsca zajete
 
Hej,

Na KTG najlepiej przyjechać w okolicach 8:00 ( lub nawet przed ). Ja ostatnio byłam o 08:30 i byłam czwarta, są 2 łóżka i średnio 30min jeden zapis. Pierwsza z Pań przyszła o 7:55, specjalnie jej pytałam.

Oczywiście może się zdarzyć więcej chętnych i wszystkim Pani z rejestracji poradni patologii powie żeby przyjechać na 08:00 (tak miały te 3 Panie które były wcześniej).


Kynga oja, ale stresująca sytuacja, nie dość że poród, to jeszcze bieganie za szpitalem...
mam nadzieję, że mnie to nie spotka...

może ktoś wie, w jakich godzinach najlepiej zgłosić się na ktg w koperniku?
 
reklama
No to faktycznie nieciekawie z tym brakiem miejsc...ja broniłam się jak moglam przed porodem tam, ale ze względu na cukrzycę z insuliną zostałam "przymuszona"...czyli mogą mnie też odesłać? Nie znam innego szpitala bo mieszkam 60 km od Krakowa
Margot87 też się zastanawialam nad ktg o ktorej jechać bo mam się zgłosić do ambolatorium po 10...

Rozmawialam z pewna lekarka i z cukrzyca ciazowa mozna rodzic spokojnie na Ujastek i w Siemieradzkim tez nie powinno byc problemu - slowa lekarki :tak:
Ja rezygnuje z Kopernika jesli moge - zdecydowalam sie na Ujastek a tez mam insuline (na noc) :-D
 
Do góry