reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital w Rudzie ślaskiej...(godula)

patina

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2005
Postów
188
witam...
jestem z rudy slaskiej wiec napewno bede rodzila w goduli moze zobacze jakies opinie na teamat tego szpitala???
lezalam tam poprzednio na patologii ciazy ale nie bardzo moge powiedziec cos na ten temat poniewaz bylam 3 dni..i bylo oki...(troche moj lekarz nawalij dlatego mnie tam polozyli)...ale opieka dobra

wiec moze wypowiedzcie sie dziewczyny z Rudy lub okolic ktore tam przebywaly...:)))

POZDRAWIAM....
 
reklama
Patina ja tez jestem z Rudy i rodziłam na Goduli a dokładnie cesarka i było okpołozne z noworodków i połoznictwa super dużo mi pomogły przy nawale mlecznym a lekarze tez ok :)
 
dzieki za odpowiedz
myslalam ze bedzie cos wiecej ale jak narazie w ciazy nie jestem wiec mam jescze troche czasu
moze do mojego porodu bedzie wiecej informacji...
 
Wiele moich kolezanek rodziło w tym szpitalu. Jedne sobie go chwalą a inne nie. Ze szpitala mama z dzieckiem jest wypuszczana po dwóch dobach, dlatego też koleżanka wróciła tam z wysoką gorączką. Inna była wietrzona w listopadzie bo sasiadce było słabo - dzidzius dostał zapalenia płuc. Dużo osób wychodzac z tego szpitala nie potrafi karmić. Ja byłam go oglądac ale nie przypadł mi do gustu.Chociaż ogólnie ładnie wyglada jest po remoncie
 
jestem z bytomia a rodzilam w rudzie.duzo znajomych ktore tam rodzily polecaly mi ten szpital.musze przyznac ze slusznie,bylam zadowolona,dostalam czopki przeciw bolowe i ogolnie trafilam na bardzo sympatyczna polozna ktora ma podejscie do kobiet ktore przezywaja taki bol i zarazem nie moga sie juz doczekac ujrzenia swojego skarba.rodzilam 12 godz.niestety nastapily komplikcje i musieli mi zrobic cesarke,chociaz robili wszystko bym urodzila naturalnie.po cesarce rowniez bardzo dobra opieka,niektore siostry tak mile ze nie wierzylam.po cesarce wypuszczaja bodajrze na 4 dobe,ja lezalam dzien dluzej bo mala miala zoltaczke.aha minus tego szpitala jest taki ze nie robia usg bioderek dzieciaczkom po urodzeniu
 
Hej
Ja też jednak wybieram się rodzić na Godulę. Prowadzi mnie dr Szydełko - polecam !
Mając w porównaniu Bytomskie rzeźnie, wydaje mi się, że nie mam zbytnio wyboru, choć o Goduli słyszałam TYLKO POZYTYWNE opinie znajomych, ale wiadomo ile porodów tyle opinii.
Sale są pojedyncze, z narożną wanną, workiem sako czy też piłką. Personel jest na medal.
A USG bioderek .... hmmm może już coś się zmieniło ?
 
hej, dla zainteresowanych, nie polecam tego szpitala jesli chodzi o porodówke, lezałam na patologi miesiąc... mialam tam rodzić ale zrezygnowałam(przeniosłam sie do Świętochłowic). Na patologi bardzo dobra opieka, super pielegniarki...ale nic poza tym.
 
liczyłam na jakieś lepsze traktowanie pacjentek na goduli, o wiele wiele lepiej było w Świętochłowicach...na porodówce okropne ponoć baby połozne i noworodkowe... a jesli chodzi o poród naturalny to liczyłam na pomoc w urodzeniu dziecka tak by nie nacinano krocza...niestety na goduli nacinają kazdą pierwiastkę (!) niezależnie od tego czy jest taka potrzeba czy też nie....i a szwy wyglądają okropnie, albo są żle zszyte..nie usmiechało mi sie cierpieć przez tygodnie, czy miesiące ze żle zszytym kroczem to był dla mnie WIELKI MINUS tego szpitala.... DRUGIM MINUSEM była obecność studentów na porodzie, i na ochodach porannych gdzie na sali każą ci podnieść kąłdre i koszule do góry i pokazać krocze by ocenic jak sie goi...przy pacjentkach-kolezankach, ilus tam lekarzy, stazystów i studentów..... w Świętochłowicach nie ma studentów...nie kazda nacinają,a jak już to za pozwoleniem rodzacej lub meża...połozne sie starają.... a w przypadku nacinanego krocza....nie oceniaja na obchodach, tylko zapraszaja do gabinetu... DUZYM PLUSEM gdoduli jest świetny sprzęt/aparat usg!!!! Jest bardzo dobry, wszystko widać, byłam pod bardzo dużym wrazeniem. Aha, w świetochłowicach jest usg bioderek.
 
reklama
Do góry