reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital w Wejherowie

Witam, ja rowniez rodzilam w Wejherowie ponad 4 lata temu i naprawde polecam ten szpital. Sale porodowe byly juz po remoncie i przezylam niezly szok bo sie nasluchalam od wszystkich jak to sie rodzi w boksach, a obok ciebie druga kobieta drze sie w nieboglosy...a tu niespodzianka. Sala jednoosobowa oddzielna toaleta, prysznic na sali, pilka, fotel porodowy, krzeslo porodowe, doslownie wszystko co moglobyc potrzebne w trakcie porodu. Mialam porod rodzinny i naprawde wszystkim polecam, nie wiem jakbym przezyla, bez mojego TZ :-) Opieka w trakcie, jak i po porodzie super, polozne pomagaly przy karmieniu i byly "na kazde zawolanie", nawet w miedzy czasie same przychodzily i pytaly czy czegos nie potrzeba. Teraz jestem w drugiej ciazy i rowniez zamierzam rodzic, w tym szpitalu.Co do ZZO to nie pomoge bo slyszalam wiele zlych opini na ten temat, wiec nawet mnie to nie interesowalo. Dla chetnych podaje link do strony wejherowskiego oddzialu polozniczego: Szpital Specjalistyczny im. Floriana Ceynowy w Wejherowie
 
reklama
właśnie się dowiedziałam, że 2 lata temu ZZO w Wejherowie kosztowało 600 zł :szok::szok::szok:
jeżeli ktoś ma jakieś aktualne informacje, to proszę o info, bo dla mnie 600 zł za znieczulenie to PRZESADA!!!
 
właśnie się dowiedziałam, że 2 lata temu ZZO w Wejherowie kosztowało 600 zł :szok::szok::szok:
jeżeli ktoś ma jakieś aktualne informacje, to proszę o info, bo dla mnie 600 zł za znieczulenie to PRZESADA!!!
Właśnie, może ktoś ma jakies aktualne informacje na temat zzo i ceny za to znieczulenie. Mnie też interesuje bardzo ten temat.
 
właśnie się dowiedziałam, że 2 lata temu ZZO w Wejherowie kosztowało 600 zł :szok::szok::szok:
jeżeli ktoś ma jakieś aktualne informacje, to proszę o info, bo dla mnie 600 zł za znieczulenie to PRZESADA!!!

Niemało kosztuje ale angażuje dodatkową, kosztowną parę rąk - anestezjologa, którzy są na wagę złota. A dlaczego chcesz mieć ZZO?

Ordynatorem jest dr Maciejewski a on bezpodstawnie nie daje znieczulenia, jest za naturalnym porodem, jedynie, jeżeli istnieje konieczność to pomaga zabiegami lub medykamentami.

Porodówka wyremontowana, położne super, lekarze ok. Rodziłam w Wejherowie 2 razy, ostatnio 4 miesiące temu i nie wybrałabym innego szpitala!
 
Niemało kosztuje ale angażuje dodatkową, kosztowną parę rąk - anestezjologa, którzy są na wagę złota. A dlaczego chcesz mieć ZZO?

Ordynatorem jest dr Maciejewski a on bezpodstawnie nie daje znieczulenia, jest za naturalnym porodem, jedynie, jeżeli istnieje konieczność to pomaga zabiegami lub medykamentami.

Porodówka wyremontowana, położne super, lekarze ok. Rodziłam w Wejherowie 2 razy, ostatnio 4 miesiące temu i nie wybrałabym innego szpitala!


Znieczulenie przeważnie bierze się po to żeby chociaż ograniczyć ból,:tak:Wiem, niektórzy uważają,że jest niepotrzebne, chociaż ja mam inne zdanie na ten temat.
Ale dobrze,że ktoś się odezwał,że w jednak w wejherowie nie jest tak łatwo z zzo
hmm, Tak myslałam. Z tego co się dowiedziałam szpital preferuje wszystko co naturalne.
 
Niemało kosztuje ale angażuje dodatkową, kosztowną parę rąk - anestezjologa, którzy są na wagę złota. A dlaczego chcesz mieć ZZO?

Ordynatorem jest dr Maciejewski a on bezpodstawnie nie daje znieczulenia, jest za naturalnym porodem, jedynie, jeżeli istnieje konieczność to pomaga zabiegami lub medykamentami.

Porodówka wyremontowana, położne super, lekarze ok. Rodziłam w Wejherowie 2 razy, ostatnio 4 miesiące temu i nie wybrałabym innego szpitala!
nie planuję znieczulenia, super by było bez niego, w dodatku w miarę szybko i naturalnie :-D jednak myślę o nim tak na wszelki wypadek, bowiem nie każdy poród trwa krótko, czasami nawet 20 h, nie wyobrażam sobie mdleć z bólu i zastanawiać się, czy jednak 600 zł dam rady wydać? :szok: poza tym mam krzywy kręgosłup akurat w odcinku lędźwiowym :szok: co może potęgować ból
ja rodzić będę pierwszy raz, już przekroczyłam 30.tke, nie wiem, czy mi tak szybko poród "pójdzie", oby!
a jak nie? :baffled:
poza tym czytałam, że ZZO jest refundowane, więc nie wiem dlaczego takie ceny...?
 
heja
ha mam rodzic na dniach i w tym szpitalu, chodziłam tam też do szkoły rodzenia i z tego co wiem to ZZO jest możliwe ale nie tak na zawołanie podczas porodu (chyba, że są jakieś przyczyny), trzeba się wcześniej omówić z anestezjologiem osobiście... myślę, że jak wcześniej zadzwonisz i wypytasz to dostaniesz jakiś namiar...
 
jak jest wkońcu z tym ołąceniem za poród rodzinny??
czytałam ze 250 zł.ze jakaś cegiełka itd...a kolezanka dzwoniłą domnie oststnio i mówiła,że jej znajoma pojechala na porodówke i zapytali tylko czy z mezem rodzi ,ona potwwierdziłą,podali mu fartuch i juz byli na sali ,ale nic nie placili....:szok:
 
To dobrze,że można się umówić z anestezjologiem. Mam nadzieje,że po tej rozmowie to już nie będzie problemu i nikt już nie odmówi zzo w ostatniej chwili z uzasadnieniem, bo tak. :baffled: No chyba,że trzeba będzie poczekać ,bo anestezjolog jest przy cesarce.To jest zrozumiałe.
Z tego co mówią kobiety,które już rodziły lepiej mieć chociaż zagwarantowaną możliwość wzięcia tego znieczulenia, jakby już ból był ponad nasze siły. Pozatym taka świadomość,że jakby co to dostane zzo działa psychologicznie. :tak:
 
reklama
poród rodzinny w Wejherowie kosztuje 250 zł, ale nie płaci się tego na wejściu:-)
tylko podobno jak się wychodzi ze szpitala...
oj przekonamy się już niedługo, mam nadzieje zostały mi 3 dni do terminu :-) , ale mały coś wcale się nie pcha na ten świat :-(
a ja zamierzam rodzic bez ZZO bo chce być bardziej aktywna przy porodzie... :tak:
a ile kosztuje to nie wiem bo mówię ze na zawołanie to nie dają w tym szpitalu....
 
Do góry