reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital w Wejherowie

poród rodzinny w Wejherowie kosztuje 250 zł, ale nie płaci się tego na wejściu:-)
tylko podobno jak się wychodzi ze szpitala...
oj przekonamy się już niedługo, mam nadzieje zostały mi 3 dni do terminu :-) , ale mały coś wcale się nie pcha na ten świat :-(
a ja zamierzam rodzic bez ZZO bo chce być bardziej aktywna przy porodzie... :tak:
a ile kosztuje to nie wiem bo mówię ze na zawołanie to nie dają w tym szpitalu....
to życzę miłego, bezproblemowego porodu i koniecznie po powrocie opisz nam jak było i jak oceniasz opiekę, będzie nam miło :happy:
a jak jeszcze Cię nie gna do rodzenia :-), to w wolnej chwili opisz wrażenia ze szkoły rodzenia bo się nad nią zastanawiam :tak:
 
reklama
a no włąśnie czekamy na opisik twoich relacji z porodu:tak:
a co do zzo to ja juz mam 2 naturalne porody za soba i nie miałąm ani razu.Pierwszy porud w sumie 16 godzin,ale nie brałąm...jakoś dałąm rade,a 2 to nawet nie było by kiedy mi podac ,a rodziłąm w CZMP w łodzi i tam takie znieczulenie było za darmo,trzebabyło tylko podpisać papierek,że jest sie swiadoma i wiem czym moze grozic takie znieczulenie.ale wiem ,ze niektore kobitki powinny miec zrobione takie znieczulenie,kazda inaczej porod przechodzi...
 
Heja ;-)
szkoła rodzenia ok, bardzo miła pani położna ją prowadzi, spotkania są raz w tygodniu i jest godzinny wykład (no tak około bo bywały dłuższe) i godzinka ćwiczeń, spotkanie z panią neonatolog ze szpitala i panią terapeutką ogólnie ok :-)

no a na relacje z porodu to musicie niestety poczekać :-( bo coś moja dziecina się nie pcha na świat... mam termin na jutro czyli na 15 (i ten z obliczeń i z usg) ale nic się nie zapowiada a tak bym już chciała przytulic mojego Mieszka....
 
Heja ;-)
szkoła rodzenia ok, bardzo miła pani położna ją prowadzi, spotkania są raz w tygodniu i jest godzinny wykład (no tak około bo bywały dłuższe) i godzinka ćwiczeń, spotkanie z panią neonatolog ze szpitala i panią terapeutką ogólnie ok :-)

no a na relacje z porodu to musicie niestety poczekać :-( bo coś moja dziecina się nie pcha na świat... mam termin na jutro czyli na 15 (i ten z obliczeń i z usg) ale nic się nie zapowiada a tak bym już chciała przytulic mojego Mieszka....

dzięki za info o szkole rodzenia :happy: zachęciłaś mnie
a ile płaciłaś za nią?

ja też bym już chciała zacałować, poprzytulać moje Maleństwo i napatrzeć się na nie, a muszę jeszcze pół roku czekać :-D:zawstydzona/y: wieki!!!!
 
szkoła rodzenia chyba 200 (bo muszę przyznać że trochę zapomniałam, bo mam w ciąży takie problemy z koncentracją;-) )
ale jak się uczęszcza do szkoły rodzenia tam w szpitalu to poród rodzinny kosztuje 150 a nie 250 zł :-)

a ja nadal w domku dwa dni po terminie :-( i nic nawet mam wrażenie że się nie zapowiada, choć podobno to przychodzi nagle :tak: mam taką nadzieje...
 
szkoła rodzenia chyba 200 (bo muszę przyznać że trochę zapomniałam, bo mam w ciąży takie problemy z koncentracją;-) )
ale jak się uczęszcza do szkoły rodzenia tam w szpitalu to poród rodzinny kosztuje 150 a nie 250 zł :-)

a ja nadal w domku dwa dni po terminie :-( i nic nawet mam wrażenie że się nie zapowiada, choć podobno to przychodzi nagle :tak: mam taką nadzieje...
 
reklama
Do góry