reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital w Wieluniu-czy warto tam rodzić?

Renee29

Mama sierpniowa'06
Dołączył(a)
5 Maj 2006
Postów
2 723
Dziewczyny!
Czy jest na forum ktoś z okolic Wielunia kto orientuje sie jak wygląda sytuacja w szpitalu wieluńskim, czy warto tam rodzić, jaka jest opieka?
Interesowałyby mnie także opinie na temat dr Z. Cywińskiego-ordynatora, wiem, że przyjmuje prywatnie, czy prowadził on lub prowadzi ciążę którejś z Was. Zastanawiam sie nad zmianą lekarza i mam dylemat. Będę wdzięczna za opinie.
Pozdrawiam
 
reklama
Witam serdecznie, nie wiem czy będę mogła Ci pomóc ale bardzo chętnie, jeżeli jeszcze zdążyłam.Ja również jestem wrześniówką i wiem, że jeżeli nie zmusi mnie sytuacja w wieluńskim szpitalu rodzić nie chcę. w obecnej ciąży na szczęście udało mi się go ominąć szerokim łukiem.I mam nadzieję że tak pozostanie.Osobiście byłam pacjętką dr Cywińskiego i mogę powiedzieć o nim więcej rzeczy złych niż dobrych.Reasumując ja omijałabym Wieluń, zresztą tak robię choć jestem jego mieszkanką.Pozdrawiam
 
Jolantyna1, a mogłabyś coś więcej........skoro byłaś pacjentką dr Cywińskiego. Zwłaszcza te "złe rzeczy" mnie interesują. Chodzisz do jakiegoś lekarza w Wieluniu??? Gdzie w takim razie zamierzasz rodzić???? ;)
Pozdrawiam
 
Pacjętką pana dr byłam 10 lat, kiedy zaszłam w ciążę. Niestety nie udało jej się utrzymać-poronienie samoistne.dr.C.nigdy nie zachowywał się jak leżałam w szpitalu jak osoba zaintersowana swoją pacjętką.Leżąc 5 dni nie zrobiono mi żadnych badań (gr krwi) i nie poinformowano ani o stanie mojej ciąży ani o przyczynach tego co właśnie się dzieje,dr C zawsze był zbyt zajęty żeby do mnie zajrzeć i choć zapytać jak xię czuję. Po kilku dniach niesamowitych bóli dostałam środek przeciwbólowy dzięki dr Pasternokowi.To tak pokrótce. Od tamtej pory nigdy już nie widziałam dr Cywińskiego i nie chciałabym odnawiać tej "znajomości".Niestety nie uczęsczam do żadnego lekarza w Wieluniu więc nie bardzo mogę się wypowiedzieć na temat innych.Ale dzięki temu krótkotrwałemu pobytowi w szpitalu i opiniom moich koleżanek polecam dr Sowińskiego i dr.Pasternoka.Powodzenia
 
Witam nie wiem czy nie jest juz za pozno, ale chetnie moge pomoc w tej kwestii, rodzilam swoja pocieche w kwietniu br. chodzilam do dr. Mariusza Rychlika z wielunia to mlody lekarz od poczatku mialam problemy z ciaza, na szxczescie wszystko dobrze sie ulozylo wlasnie dzieki jemu, polecam takze dr. pasternoka,i dr. sowinskiego odradzam cywinskiego nie interesuje sie swoimi pacjetkami!moj lekarz byl ze mna caly porod jestem z niego bardzo zadowolona:-)
 
Witam! Jestem w ciązy juz 32 tydzień jest. Chciałabym się dowiedzieć coś o dr Sowińskim. Obecnie chodzę do Dr Blachowskiej w Pajęcznie, ale chciałabym się do niego przenieść bo slyszałam że jest dobry. Jakie macie opinie o nim i o szpitalu w wieluniu?
 
No więc byłam u Dr Sowińkiego i naprawdę warto było sie przenieść:tak:. Miły i ma super podejście do pacjentki. Dr Błach..... ani razu nie zapytała o to gdzie bym chciała rodzić i nie powiedziała nic gdzie ona pracuje<dowieziałam się już dlaczego>:wściekła/y:. Nie wiedziałam o niej nic. a Dr Sowiński odrazu powiedział o wieluniu i juz. polecam:-)
 
Dziewczynki nie straszcie mnie, ja chodze do dr C. i jestem zadowolona z jakosci wizyty i zainteresowania lekarza moja osoba. Juz raz zmienialam lekarza ale to byla tylko jedna wizyta. A co do szpitala to przecież w Wieluniu jest jeden szpital wiec i tak wyboru nie mamy, chyba ze w Praszce.

Dziewczyny powiedzcie cos wiecej o porodowce w wielunskim szpitalu, dlaczego jest taka straszna?


Pozdrawiam.
 
reklama
a ja słyszałam że w Wieluniu jest naprawdę dobrze. No ale okaże się niedługo;) za 2 tygodnie mam termin więc zapewne się dowiem;):-). powiadomię jak bede wiedziała
 
Do góry