reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SZPITAL W ŻYRARDOWIE I PRUSZKOWIE

reklama
Ja rodziłam w szpitalu w Pruszkowie i bardzo sobie chwalę. Z tego co wiem i zaobserwowałam sporo kobitek spoza Pruszkowa przyjeżdża tutaj na poród. Jest sala do porodów rodzinnych i jedna zwykła, obie bardzo dobrze wyposażone. Personel jest bardzo miły i kompetentny(może oprócz dwóch pielęgniarek ale to już po porodzie :p ).Nie ma mowy o nieskończonym czekaniu na naturalne rozwiązanie, jeśli pojawia się jakiś problem to szybko cesarka. Sale są góra 4-osobowe, każdy z łazienką, czyściutkie i kolorowe. Jedyny problem to brak anestezjologa na miejscu więc trzeba sporo wcześniej zaznaczyć że chcemy rodzić w znieczuleniu.Podsumowując, ja czułam się tam bardzo komfortowo, moje współlokatorki również i nie wspominam porodu jako niekończącego się koszmaru.Zainteresowani mogą jechać i wszystko wcześniej obejrzeć.
 
hej ja tez rodziłam w pruszkowie i przez 11 lat zmienili się o 360 stopni ale miałam problem z cc rodziłam 24 godziny i chciałam nawet za nia płacić a oni nie tylko natura było to rok temu moze juz niesa tacy z tą naturą Ty kiedy rodziłaś mi jak w końcu naszykowali salę i przyjechał anestezjolog to kacper się pojawił i jakaś inna zkorzystała połona powiedziała ale się tej panikarze udało zamiast ciebie poszła na cesarkę ,ale i tak musiałam być usypiana bo łozysko za zadne skarby niechciało wyjść
 
A ja do Pruszkowa za zadne skarby swiata bym nie poszla, moze warunki sa, ale opieka medyczna jest zadna.
Bylam tam na wycieszeniu skurczy w 32 tygodniu i omaly wlos nie doprowadziliby do wczesnego porodu.
Szpitalowi w Pruszkowie mowie stanowcze NIE.
I nie tylko porodowce ale caly szpital jest ........ nie powiem tego glosno.
Pozdrawiam S.
 
witam ja też rodziłam w szpitalu w Pruszkowie. Poród był bardzo ciężki męczyłam sie 13 godzin i nie mogłam urodzić dopiero jak bylo zagrozone życie dziecka zdecydowali się na cesarskie cięcie - przez to czekanie moje dziecko miało niedotlenienie- zaraz po cesarce podeszła do mnie położna i prosto z mostu powiedziała ,ze jak chcę mieć całodobowa pomoc po cesarce to 200 zł.się należy . A jeśli chodzi o to niedotlenienie to na póżniejszej wizycie u pani neurolog dowiedziałam sie ,że to wielki cód ,że przy takim niedotlenieniu dziecku nic nie jest.
 
Ostatnia edycja:
Anita, a możesz coś więcej o Żyrardowie napisać?
Kiedyś cieszył się bardzo zła sławą, a teraz jak to jest?
 
odświeżam i proszę o opinie o samym szpitalu dokładniej o oddziale gin-poł jak i o warunkach do porodu i coś niecoś nt personelu:-)
 
reklama
Niestety robiąc wywiad u kobiet rodzących w Zyrardowie otrzymałam same złe wiadomości, ze bardzo kierowcy lekarze, warunki itd.. Mieszkam tu obecnie ale lecze sie i rodzic bedę na pewno w Warszawie, chyba u św. Zofii
 
Do góry