reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Wojewódzki w Olsztynie

Asiek888

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2011
Postów
264
Miasto
Olsztyn
ze względu na cukrzycę ciążową i to że biorę insulinę muszę rodzić w tym szpitalu będę bardzo wdzięczna mamuśkom tym które tam juz rodziły o podpowiedź co muszę wziąć dla siebie i dla maluszka do szpitala bo szukałam listy ale nie mogę znaleźć z góry baaardzo dziękuję i pozdrawiam

 
reklama
Hej, ja rodziłam w tym szpitalu w 2009 r. Miałam dla dziecka wszystko swoje. Wtedy nie dawali nic dla dzieciaczka.czyli ubranka,pieluszki,cos do pepka,koszule dla siebie.Dawali chyba podklady dla mam ale byly takie sobie wiec lepsze swoje.
 
Witam. Ja rodziłam w WSS w Olsztynie w marcu br. Dla dziecka musisz wziąć ubranka, pieluszki, ręcznik. Do pupy dostałam Linomag od położnej, do pępka nic nie było potrzebne. Nie brałam też żadnych kosmetyków dla dzidziusia - kąpią w swoich. Dla siebie koszule do karmienia plus jedna po porodu, podkłady poporodowe ( są w szpitalu jednak ja trafiłam na okres ze ich zabrakło) i majtki jednorazowe.
 
A powiedzcie jak to teraz jest , czy znieczulenie podczas porodu w wojewódzkim darmowe czy coś się płaci? Mallgoonia Ty pewnie najbardziej na czasie jesteś ? 4 lata temu dostałam bez problemu a jak teraz?
 
Dzięki Ilonka , ale już wiem że nie dostanę ani znieczulenia ani oksy ze względu na pierwszy poród poprzez cesarkę. Mam się teraz zastanowić czy chcę sn czy cc, a w 34tc mam się udać do pani psycholog na rozmowę i ona ma mi doradzić.
 
Raczej bedzie to cc,no ale w duzej mierze decyzja zalezy od pani psycholog. Ja bym wolala cesarke bo pewnie bez wspomagaczy czyt.oksy by sie nie obylo a jesli nie moga mi dac to ja podziekuje. Pierwsze dziecko przez 24h rodzilam sn az w koncu zrobili mi cc z powodu braku postepu porodu i zagrazajacej zamartwicy plodu.
 
reklama
a jeszcze jedno pytanie czy można wziąć ze sobą torbę na porodówkę bo może to śmieszne ale jak bd sama a zacznę rodzić to te najważniejsze rzeczy osobiste jednak bym chciała wziąć ze sobą chyba pozwolą ;P rodzę tam ze względu na cukrzycę ciążową i wolę się przygotować a co do sal porodowych jest w nich gorąco czy tak raczej chłodniej głupie pytanie ale wolę podpytać mamuśki doświadczone

 
Do góry