reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Wojewódzki w Olsztynie

Dziewczyny niebawem czeka mnie rozwiązanie i mam pytanie co trzeba mieć obowiązkowo w tym że szpitalu. Pamietam że 4 lata temu teoretycznie wszystko trzeba było mieć swoje a teraz czy muszę mieć:
- mydło/żel dla dziecka ?
- podkłady na łóżko ?
- koszulę do porodu ( będę mieć zapewne cc ) ?
No i jakie mają wytyczne tym razem położne do ubioru dziecka bo chyba za każdym razem inaczej ... :happy: Z góry dziękuje za odpowiedzi :-)
 
reklama
Podłączam się do pytania. Za 3 tygodnie będę już leżeć na patologii ciąży z powodu cukrzycy i brania insuliny:-(
Dziewczyny jak możecie to proszę podpowiedzcie co mamy wziąć:sorry:
 
Hej dziewczyny! Rodzilam w Wojewodzkim juz rok temu i jezeli chodzi o to co mialam ze soba to praktycznie wszystko. Od nich dostalam tylko podklady na lozko i te duze wkladki a poza tym reszte musialam miec swoja czyli koszule, i wszystko dla malego. A jesli chodzi o ubranie to nie mielizadnych wytycznym co do tego. Co im przygotowalam to ubierali w to dziecko. Pozdrawiam
 
Ja rodziłam dwa lata temu, i tak (niestety) odpowiedź brzmi tak samo: musisz mieć wszystko. Podkłady wymieniają, a wkładki to chyba tylko raz dają... dla dziecka to tylko to co z próbek w prezencie :-D
 
Dzieki dziewczyny.
Ja pamietam ze przy starszaku moich polozna powiedziala tylko zeby ubranie po porodzie skladalo sie ze spioszkow a nie pajaca czy innego cuda rozpinanego miedzy nogami.
Tak tez myslalam ze wszystko trzeba miec i na to sie nastawiam. Dobrze ze chociaz podklady daja i wkladki :) aczkolwiek i tak bede miec swoje.
A dla dziecka do mycia tez musze miec mydlo/zel etc.? Bo przy starszaku polozna myla szpitalnym bodajze J&J albo Hippem dokladnie nie pamietam.
Pozdrawiam.
 
Do góry