reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Wojewódzki w Rybniku

Medeuska mam takie pytanko-jak jest z odwiedzinami? Dalej jest tak, ze odwiedziny tylko i wylacznie na tej durnej sali odwiedzin tylko przez dwie godziny dziennie :confused:
na sali- ale o okresie nie slyszalam nic:tak::tak::tak: nie bylo chyba ograniczen:tak:

sorki ze dopiero teraz- nie zaglądałam tutaj......
 
reklama
Medeuska mam takie pytanko-jak jest z odwiedzinami? Dalej jest tak, ze odwiedziny tylko i wylacznie na tej durnej sali odwiedzin tylko przez dwie godziny dziennie :confused:
Luczynka, jak ja rodziłam pod koniec listopada, to właśnie tak było - w tej sali odwiedzin, a maleństwo za szybą..ale ograniczeń godzinowych nie przypominam sobie..:no::no:
 
Witam, ja rodziłam mojego synka na początku listopada. Niestety tak jak dotychczas nie należałam do dużej grupy ludzi niezadowlonych z usług świadczonych w rybnickim szpitalu, tak obecnie nie wiem czy ponownie wybrałabym ten szpital. Synek po przyjściu do domu przyniósł w pępku gronkowca....Potwierdziło się to co niejednokrotnie słyszałam, iż w szpitalu tym panuje gronkowiec i to nie tylko na oddziale położniczym i noworodkowym...
Mając na względzie przede wszystkim zdrowie Maluszka uważam, że należy wziać pod rozwagę decyzje o wyborze tego właśnie szpitala.
 
Ostatnia edycja:
Kolezanka rodzila w sierpniu i mowila ze normalnie opikowali sie moze i nawet i bardziej pewnie maja narzucone z gory...ja rodzilam 3lata temu i chwalilam sobie wiec mysle ze w obecnej sytuacji opieka jest jeszcze lepsza😊
Dzięki, urodziłam w maju, ze względu na covid zdecydowałam się na Łubinowa w Katowicach i nie żałuje ;)
 
reklama
Do góry