reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

    Nowa aplikacja do forum na smartfony

    Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Mamy z okolic Piaseczna k. Warszawy

przyszłe i obecne mamy mieszkające w pobliżu Piaseczna koło Warszawy, gdzie, co i jak znaleźć

szpitala św Anny w Piasecznie - urodziłam, moja opinia o szpitalu

Dołączył(a)
8 Lipiec 2011
Postów
2
Miasto
Piaseczno
Rozwiązania
0
poród był zabiegowy zostały użyte kleszcze i próżnociąg, był więc dosyć ciężki. Największy zarzut do szpitala- kiedy rozwarcie osiągnęło 7 cm i ból był bardzo mocny poprosiłam o znieczulenie zewnątrzoponowe. Niestety odmówiono mi, bo anestezjolog asystował przy cesarskim cięciu a innego nie było. Kazano mi wytrzymać. Nie miałam więc innego wyjścia i wytrzymałam :( Nie dostałam także tlenu ani innego środka uśmierzającego ból jak gaz rozweselający choć o nie prosiłam. Mogłam skorzystać z wanny, piłki. Jeśli chodzi o pozytywne aspekty polecam położne, są naprawdę życzliwe. Natomiast lekarze pediatrzy są bardzo nieprzystępni, ciężko się od nich czegokolwiek dowiedzieć. Posiłki są nieprzystosowane dla matek karmiących - co przekazał mi sam lekarz. Warnki pobytu są dobre, szpital jest nowy i ładny.
 
reklama
Do góry