reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

Powiem Ci że dlatego zapisałam się chyba na 5 forów ;) Nie mam jeszcze wybranego ... Raczej na Kamieńskiego bo siostra rodziła tam i wszystko było ok .
 
reklama
Ojj te opinieee:( kazdy szpital ma swoje zle i dobre strony chyba..O Kaminskiego hmm ja np nie slyszalam dobrych opinii moja kolezanka tam rodzila nie dostala znieczulenia mimo ze blagala bo juz wytrzymac nie mogla bo anestezjologa nie bylo bo do ktorejs godziny tylko jest..Do tego po porodzie jak chciala odpocząć leżała na łózku na korytarzu czekając z mężem...zamieszanie wszyscy w pospiechu....masakaaa...hmmm na Borowskiej znowu nie wiem bylam tam i czekalam bo mialam tam miec badanie serduszka malutkiej i rozmawialam z dziewczyna tam tez czekala i mowi ze wlasnie sie zastanawia nad tym szpitalem bo jest straszne zamieszanie duzy szpital...za duzyyyy
Na Brochowie hmmm sa dobre i zle opinie...nie wiem co myslec...
 
Witam panie z wątku. Ciężko przeskakiwać kilkadziesiąt stron, więc wykorzystam, że dawno tu się nikt nie udzielał i odświeżę temat. Drogie panie po porodzie, ze znajomymi świeżo po porodzie: jaki szpital, dlaczego i od czego zacząć podchody do niego? Jeszcze mam 6 m-cy, ale nie chciałabym na ostatnią chwilę:) Każda rada na wagę złota.
 
Dziewczyny ja z całego serca mogę polecić doktora Wiśniewskiego w Polmedzie na Grabiszyńskiej. W 12 tygodniu ciąży dostałam od niego skierowanie na badania prenatalne HCG i test PAPP-A plus USG. Nie mam wieku powyżej 35 lat ani żadnych obciążeń w rodzinie więc trochę zdziwiło mnie takie podejście no ale zrobiłam i okazało się że jest spore prawdopodobieństwo urodzenia dziecka z zespołem downa co potwierdziła potem amniopunkcja z Fishem. Dzięki temu mieliśmy z mężem więcej czasu żeby przygotować się psychicznie. Doktor swoim podejściem przez całą tą drogę wprowadził w nas dużo spokoju i zawsze rozwiewał wszystkie wątpliwości a było ich z naszej strony sporo. Teraz mam pięknego syna z wadą (bo ZD to nie choroba) której już się zupełnie nie boję. Myślę że z mężem całkiem dobrze dajemy sobie na co dzień radę :-). Naprawdę warto robić takie badania żeby mieć większą pewność.
 
Ja rodziłam na CHałubińksiego - kliniki. Moze bydynek i wnętrze nie są pierwszej świeżości, ale bardzo pomocne były położne, praktykę tama miał mój lekarz proiwadzący i to głównie z tego powodu się na ten szpital zdecydowałam, fajnie jest kogoś znać na miejscu jak już przychodzi co do czego. Chciałam naturalnie rodzić, ale okazało się że mała za duża jak na mnie :( i konieczne było CC - poszło sprawnie i po dwóch dniach było wszystko ok.
 
reklama
Do góry