reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

ja bardzo chcialam rodzić na klinkach ale niestety szpital zamykają na miesiąc (dezynfekcja) i musze wybrać inny szpital myslałam o brochowie i ostatnio pochwalono szpital na dyrekcyjnej i nie wiem co robić ??? moze wy mi pomożecie
pozdrawiam kasia
 
reklama
Witajcie...
ja równiez jestem z Wrocławia i mam ten sam problem co mama weroniki bo mój szpital to Kliniki tam chodziłam do lekarza (dr. EKo) przez całą ciąże, tam leżałam na patologii no i oczywiście tam miałam zaplanowane rodzić...a tu psikus taki i mojej córeczce odechciało sie wychodzić i postanowiła posiedzieć w brzuchu jeszcze...i teraz problem mieliśmy co zrobić bo szpital zamknięty...a i jeszcze nasz doktorek powiedział żeby nie czekać do niedzieli z szukaniem miejsca bo nawet jak w niedziele Nas przyjmą to nas później przewiozą karetką tam gdzie miejsce będzie a nie tam gdzie bysmy chcieli, wiec już wczoraj skontaktowaliśmy sie z Panią Doktor ze szpitala na ul Kamińskiego i postanowiliśmy że to teraz tam będzie Nasz szpital... z opinii innych Mam które tam rodziły wydaje mi sie ze to jest dobry wybór :):)

Grooha1 na Kamińskiego ubranka dla Dzieciątka trzeba mieć przynajmniej tak nam położna powiedziała, no i rzeczy dla siebie: podkłady, bieliznę, ręczniki itp.
Pozdrawiam Wszystkie Mamusie :)
 
czesc Dziewczyny,
powiedzcie cos o Klinikach. Karolina 23 i mama weroniki - dlaczego wlasnie tam chcialyscie rodzic?
dzieki, pozdrawiam,
Marta
 
Witajcie :)

Wpadam na chwilke odpowiedziec na pytanka:
Martka ja wybrałam Kliniki ze względu na to że miałam tam lekarza no i ze jest to w miare przyjacny szpital (dla dziecka)... mają tam dobre warunki i całkiem znośną opiekę (przeprowadziłam pare wywiadów wśród Mam które tam rodziły i większosć jest zadowolona ;))

Ilinka
co do dr. Eko...hmmm... nie chce nikogo oceniać, ale uważam po 6 miesiącach wizyt i wydaniu masy kasy, że człowiek ten wyrobił sobie kiedys dobrą opinię a teraz sie na niej ślizga...
Opisze Wam jak wyglądałaa przykładowa wizyta: więc umawialiśmy sie telefonicznie na daną godzinę (za każdym razem pytał sie mnie czy ja w ciąży jestem ???)...jechaliśmy z mężem no i Pan doktor kazał zawsze czekać, najdłuższe czekanie jakie nas "dopadło" trwało 4 godziny >:D >:D >:D >:D
no i jak Nas w końcu przyjął to oczywiście usg wykonywał bardzo dokładnie...ale nigdy nie robił całości badania, i bardzo często "zapominał" o ważnych sprawach typu skierowania na podstawowe badania jakie mam wykonać (np. o teście na glukoze przypomniał sobie jak byłam w 34tyg a o morfologii nigdy nic nie mówił, robiłam sobie w przychodni na własna ręke) czy o prowadzeniu jakiejkolwiek dokumentacji, a i ważne jest to, że przepisał nam kilka skierowąń na badania w laboratorium w którym On jest współwłaścicielem, i zawsze jak przepisywał skierowanie brał podwójną kasę za wizytę (bo musiał wypisać dwa skierowania dla mnie i dla męża)... teraz jak poszliśmy do innego lekarza okazało sie ze badania które mamy (hpv, chlamydia) nie są wykonywane gdy nie ma objawów choroby i ze były zbędnym (ale duużym) wydatkiem :( :(

...dodam jeszcze ze ja chodziłam na wizyty do dr. Eko do szpitala na Kliniki i badania jakie dr wykonywał robił na sprzęcie szpitalnym ...ale wiem ze przyjmuje tez w kamieńcu (ma tam gabinet jakiś)...

...jednak napisze coś co działa na + : człowiek ten potrafi przekonać przyszłą Matkę że wszystko jest ok i ze nie ma co sie stresować...Mi to zapewnienie było bardzo potrzebne, zaufałam temu człowiekowi i dzięki temu uwierzyłam ze wszystko będzie dobrze i nie załujemy z Męzem ze wizyty u Dr. Eko były jakie były i ze dużo kosztowały... cieszymy sie że w sumie wszystko dobrze sie kończy i będziemy mieli Naszą Córcie!!! zdrową i Kochaną ;D ;D a to jest najważniejsze !!
 
ja do szpitalana komieńskiego zabrałam ciuszki, pampery, chusteczki i pieluchy tetrowe. Ale jak się okazało na miejscu wszystko tam było prócz pamperów. po porodzie przynieśli mi córeczkę ubraną w szpitalne ciuszki i szpitalnym pamperem. Więc jak się późnie dowiedziałam pierwsze dni po porodzie dziecko dostaje wszystko szpitalne dopiero po pierwszej kompieli można przebrać we własna ciuszki. A co do podpasek i podkładów dla kobiet to lepiej mieć ze sobą chyba żę się zapomni to nic nie szkodzi bo tam mają. :laugh:
 
reklama
Do góry