reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i prywatne kliniki POZNAN

a propos wynurzeń męża Marzeny wypowiadać się nie będę, bo jak dla mnie to wariat i tak jak któraś pisała, żaden z niego facet a tym bardziej lekarz... zresztą znam osobiście ich znajomą i podobno facet relację mocno przekoloryzował
na polnej rodziłam trzy razy, za każdym razem jest coraz lepiej i w porównaniu z pierwszym porodem dobrych parę lat temu, naprawdę wiele się zmieniło
co mnie mile zdziwiło, to to, że położne pomagają przy pierwszych karmieniach, przewijaniach, a nawet przy noszeniu płaczącego dziecka ( w nocy)
poza tym są specjalistki ds laktacji, które naprawdę starają pomóc się młodym mamom
lekarze też całkiem sympatyczni
i to tego czysto ;)
no w każdym razie na III-cim położnictwie (stamtąd mam najświeższe wspominenia;))
 
reklama
jestem w 12 tygodniu ciąży, chodzę do dr Wendelta na ul. strzeszyńskiej 100, bo poleciła mi go koleżanka,narazie jestem zadowolona, rodzic będę w szpitalu na Lutyckiej, bo tez słyszałam dobre rzeczy o personelu. ale do porodu zatrudnię dodatkowo położną, bo rzadko zdaza sie by lekarz prowadzący był akurat przy porodzie.
powodzenia w wyborze! :)
 
Joanno 32 , czu mogłabys podac mi nanmiary na jakąs dobra położną, chciałabym miec profesjonalna opiekę podczas porodu, a nie jesetm pewna czy mój mężuś nie zostanie pod drzwiami i tam będzie się stresował. z góry dziekuje . monikasz
 
Czytalam ta historie i nie powiem - irytowala mnie....gosciu mial jedna brzydka ceche - powtarzal sie w kolko. Nie powiem historia niemila ale mysle - nie jedyna i Polna nie jedyny szpital gdzie takie rzeczy sie dzieja. Tylko jak pisze Olimpia moze zamiast pismakowac to po prostu do sadu sie udac...? Ja bym tak zrobila. Ale dziewczyny nie ma co sie obrzucac tak jak to robia Siaba z Olimpia. Pozdrawiam i zycze lekkich porodow.
 
Witam! Ma pytanie, gdzie można zrobic prywatnie USG w Poznaniu i ile to kosztuje? Mozecie polecic jakiegos dobrego ginekologa, który nie bierze kosmicznie duzo za wizytę ?
 
Duzo pozytywnych opinii slyszalam o dr Dmochowskim; przyjmuje w szpitalu Raszei; jesli nie masz tam skierowania badanie kosztuje 50zł (3D); 2D jest tańsze. Mozesz umowic sie tez na wizyte w prywatnym gabinecie w Luboniu, tel. 601 64 91 92, rejestracja od 21. Ja mam zamiar do niego sie wybrac, dotychczas badania robilam w szpitalu , w ktorym pracuje moj lekarz prowadzacy (Klinika sw Rodziny).
 
hej
ja polecam mojego gin. dr n med. Paweł Kutkowski ul. Na Murawie12c tel. 8-213-178
lub kom. 601 781 799. Wizyta kosztuje 80 zł. a w jej koszt wchodzi badanie USG, cytologia,
i wszelkie inne. Posiada też USG dopochwowe :) mozna obejrzeć dzidziula od środka.

pozdrawiam
 
reklama
czy ktos z Was słyszał opinie na temat doktor Ewy Biegańskiej, ginekolog- pracuje na Polnej. Jeśli tak, to proszę napiszcie. Będę wdzięczna :)
 
Do góry