reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i prywatne kliniki POZNAN

Majka , też mysle o Raszei i dlatego mam jeszcze kilka pytań: Miałaś prowadzącego lekarza stamtąd? Jak z miejscami? Jest opcja ,że Cię odeślą z kwitkiem z uwagii na brak wolnych miejsc? Jakie znieczulenia proponują?
 
reklama
Nie mialam lekarza prowadzacego z tamtad. Zmieniaja sie ale sa mili. Jak nie ma miejsc to wysylaja gdzies indziej ale rzadko sie to zdarza. Raczej miejsca sa. Maja znieczulenia ale ja nie dostalam bo nie potrzebowalam. Wiec nie orientuje sie w znieczuleniach. :rolleyes:
 
Cześć dziewczyny :) Chciałam zapytać czy któraś z Was miała moze położna z Szewskiej? Słyszałam ze można sie udać do swojej przychodni od rodzonego i tam ma sie wizyty z położna czy to prawda?

Skorki jeśli pytania infantylne ale to moja pierwsza ciąża i nie do końca zorientowana jestem :)
 
Słyszałam ze można sie udać do swojej przychodni od rodzonego i tam ma sie wizyty z położna czy to prawda?

Nie wiem, czy pytanie nadal aktualne, bo trochę czasu minęło, ale post bez odpowiedzi, więc odpowiadam :)

Ja z pierwszym dzieckiem (2 lata temu) poszłam po prostu do przychodni swojej i dostałam namiary na położoną. Każda przychodnia powinna mieć położną i udostępnią Ci jej dane i nr telefonu.;-)
 
Nie wiem, czy pytanie nadal aktualne, bo trochę czasu minęło, ale post bez odpowiedzi, więc odpowiadam :)

Ja z pierwszym dzieckiem (2 lata temu) poszłam po prostu do przychodni swojej i dostałam namiary na położoną. Każda przychodnia powinna mieć położną i udostępnią Ci jej dane i nr telefonu.;-)

Dzięki wielkie za odpowiedz! Jak najbardziej temat aktualny my jeszcze w 3paku do grudnia :)
 
Ja też rodziłam w Św. Rodziny! :) I same superlatywy mogę tylko mówić. Wspaniała opieka, położne cudowne! Szpital jak nowy, kilka lat po remoncie. W każdym pokoju kąpią dzieciaczki, nie trzeba ich nigdzie nosić na kąpiel.
Jedyne, co mi do końca nie odpowiadało to brak odwiedzin:zawstydzona/y:Ja byłam na roomingu i trzeba było wychodzić przed oddział, a noworodek zostawał albo przy pielęgniarkach w dyżurce albo w pokoju i któraś z dziewczyn dzwoniła na tel. jak płakał. Tata nie może wejść na oddział, więc szansę na zmianę pieluchy ma dopiero w domu:baffled:
Ale drugie chyba mimo to rodziłabym w tym szpitalu.

edit - znasz już płeć dzidziusiów?
 
reklama
Ja też rodziłam w Św. Rodziny! :) I same superlatywy mogę tylko mówić. Wspaniała opieka, położne cudowne! Szpital jak nowy, kilka lat po remoncie. W każdym pokoju kąpią dzieciaczki, nie trzeba ich nigdzie nosić na kąpiel.
Jedyne, co mi do końca nie odpowiadało to brak odwiedzin:zawstydzona/y:Ja byłam na roomingu i trzeba było wychodzić przed oddział, a noworodek zostawał albo przy pielęgniarkach w dyżurce albo w pokoju i któraś z dziewczyn dzwoniła na tel. jak płakał. Tata nie może wejść na oddział, więc szansę na zmianę pieluchy ma dopiero w domu:baffled:
Ale drugie chyba mimo to rodziłabym w tym szpitalu.

edit - znasz już płeć dzidziusiów?

A rodziłas naturalnie czy przez Cc? dwa chłopaki bedą :) ja właśnie w szpitali czekam na przyjęcie bo mam podejrzenie cholestazy i na obserwacje miałam sie zgłosić i fakt - położne takie uśmiechnięte ze mnie zatkało :D
 
Do góry