reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i prywatne kliniki POZNAN

Hej. Chciałabym trochę odświeżyć wątek.
Baaaardzo powoli rozglądam się za szpitalem. Myślałam o św. Rodzinie ale doczytałam że tam nie ma opcji na obecność męża co u mnie odpada od razu. Polnej sie boję :\. Myślę o Raszei (sama się tam urodziłam). Z kolei mój lekarz prowadzący pracuje na Lutuckiej ale w życiu nie słyszałam nic na temat porodówki w tym szpitalu. Może ktos moze sie wypowiedzieć?
 
reklama
Hej. Chciałabym trochę odświeżyć wątek.
Baaaardzo powoli rozglądam się za szpitalem. Myślałam o św. Rodzinie ale doczytałam że tam nie ma opcji na obecność męża co u mnie odpada od razu. Polnej sie boję :\. Myślę o Raszei (sama się tam urodziłam). Z kolei mój lekarz prowadzący pracuje na Lutuckiej ale w życiu nie słyszałam nic na temat porodówki w tym szpitalu. Może ktos moze sie wypowiedzieć?
Ja rodziła na Polnej w październiku i jestem bardzo zadowolona. Miałam bardzo trudny poród. Opieka super. Może miałam szczęście, że trafiłam na dobrą ekipę. Po porodzie przyszła laktacyjny i później też zaglądała. Położne też ok. Moim zdaniem nie ma co się bać.
 
Dziękuję za odpowiedz. Wydaje mi się że poziom zadowolenia na Polnej jest proporcjonalny do szczęścia na jaką ekipę się trafi. No ale właśnie.. Trzeba miec szczęście.
 
Dziękuję za odpowiedz. Wydaje mi się że poziom zadowolenia na Polnej jest proporcjonalny do szczęścia na jaką ekipę się trafi. No ale właśnie.. Trzeba miec szczęście.
Pewnie tak ale to się tyczy chyba każdego szpitala. Zawsze można trafić na położną z okresem albo zblazowanego lekarza [emoji6] jaką kolwiek podejmiesz decyzję życzę Ci powodzenia i szczęśliwego rozwiązania [emoji3526]
 
Wiem, że nieco obok tematu, ale czy któraś z was chodziła do dr Macieja wizy? Albo może zna jakiegoś ginekologa godnego polecenia, który nie potraktuje mnie jak Stanek z Mosiny? Póki co wczesna ciąża ale szukam kogoś kto wie co robi.
Nie wiem czy szukasz lekarza na NFZ czy niekoniecznie, ale jeśli niekoniecznie, to ja z czystym sumieniem mogę polecić dr. Macieja Brązerta. Przyjmuje w Poznaniu na ulicy Ułańskiej, do tego pracuje w szpitalu na Polnej.
 
Hej. Chciałabym trochę odświeżyć wątek.
Baaaardzo powoli rozglądam się za szpitalem. Myślałam o św. Rodzinie ale doczytałam że tam nie ma opcji na obecność męża co u mnie odpada od razu. Polnej sie boję :\. Myślę o Raszei (sama się tam urodziłam). Z kolei mój lekarz prowadzący pracuje na Lutuckiej ale w życiu nie słyszałam nic na temat porodówki w tym szpitalu. Może ktos moze sie wypowiedzieć?

Ja chodzę do szkoły rodzenia na Raszei i chciałabym rodzić właśnie tam. Położne w większości na prawdę sympatyczne, warunki na porodówce dobre.

W sw. Rodzinie przy porodzie może być mąż, tylko potem z wizytami jest problem. Goście nie mogą wchodzić na salę poporodową, tylko do specjalnej sali wizyt. To ma swoje plusy i minusy, bo z jednej strony nie ma pielgzymek obcych, z drugiej jak mąż chce odwiedzić to trzeba wstac i jeszcze coś z dzieckiem na czas wizyty zrobić. Niemniej mam parę znajomych, które tam rodziły i są raczej zadowolone.
 
Hej.

Nie wiem czy ktoś zagląda jeszcze do tego wątku, ale mam nadzieję, że pomożecie.
Szukam szpitala w Poznaniu, jednak zależy mi na ochronie krocza. Czy możecie polecić szpital, gdzie jest to respektowane i gdzie możliwy jest poród w pozycjach chroniących krocze? Może jakieś konkretne położne/lekarzy, którzy wspierają takie porody?

Szukałam też szpitala gdzie można rodzić prywatnie, ale nie udało mi się niczego znaleźć w Poznaniu. Może coś przeoczyłam?

Będę wdzięczna za pomoc :)
 
Hej.

Nie wiem czy ktoś zagląda jeszcze do tego wątku, ale mam nadzieję, że pomożecie.
Szukam szpitala w Poznaniu, jednak zależy mi na ochronie krocza. Czy możecie polecić szpital, gdzie jest to respektowane i gdzie możliwy jest poród w pozycjach chroniących krocze? Może jakieś konkretne położne/lekarzy, którzy wspierają takie porody?

Szukałam też szpitala gdzie można rodzić prywatnie, ale nie udało mi się niczego znaleźć w Poznaniu. Może coś przeoczyłam?

Będę wdzięczna za pomoc :)
Niestety, w Poznaniu nie ma szpitali gdzie można rodzić prywatnie. Co do pierwszego pytania niestety nie pomogę.
 
reklama
Hej.

Nie wiem czy ktoś zagląda jeszcze do tego wątku, ale mam nadzieję, że pomożecie.
Szukam szpitala w Poznaniu, jednak zależy mi na ochronie krocza. Czy możecie polecić szpital, gdzie jest to respektowane i gdzie możliwy jest poród w pozycjach chroniących krocze? Może jakieś konkretne położne/lekarzy, którzy wspierają takie porody?

Szukałam też szpitala gdzie można rodzić prywatnie, ale nie udało mi się niczego znaleźć w Poznaniu. Może coś przeoczyłam?

Będę wdzięczna za pomoc :)
Polecam szpital Raszei :)
2 porody sn z ochroną krocza. 2 krotnie trafiłam na fantastyczne położne na porodówce :)
 
Do góry