reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i prywatne kliniki POZNAN

reklama
A jak wygląda na raszei kwestia znieczulenia ? Czytałam ze zewnatrzoponowe jest praktycznie niedostępne, możesz się wypowiedzieć w tym temacie ? ;)

Moja bratowa i siostra rodziły w szpitalu Raszei.Niestety wszystko na żywca , o znieczuleniu w ogóle mowy nie było.
Ponadto moja siostrę wypisali ze szpitala a jej syn musiał zostać jeszcze pare dni...

Ja bym bardzo chciała poznać aktualne opinie o szpitalu św Rodziny ?
Ktos się podzieli ? Jaka opieka, jakie możliwości znieczulenia ? Jak to dokładnie z tymi odwiedzinami - jak tata przyjdzie to nie może zobaczyć dzidziusia ?
 
Witam,
jestem na początku ciąży, ale już robię rozeznanie w szpitalach w Poznaniu, gdzie będzie mi najlepiej rodzić. Interesuje mnie szczególnie, jak to wygląda w czasie pandemii. Czy jest tu jakaś mamusia, która rodziła w czasie Koronawirusa?
 
Witam,
jestem na początku ciąży, ale już robię rozeznanie w szpitalach w Poznaniu, gdzie będzie mi najlepiej rodzić. Interesuje mnie szczególnie, jak to wygląda w czasie pandemii. Czy jest tu jakaś mamusia, która rodziła w czasie Koronawirusa?
Ja rodziłam 10.04 w szpitalu św rodziny. Bylam bardzo zadowolona wiec polecam [emoji6]
 
Ja rodziłam 10.04 w szpitalu św rodziny. Bylam bardzo zadowolona wiec polecam [emoji6]
ale jak się to odbywa, czy są jakieś specjalne procedury z tym związane, czy nadal można mieć osobę towarzyszącą w trakcie porodu i pobytu w szpitalu? czy trzeba szybciej opóścić szpital z powodu potrzebnych łóżek? interesuje mnie WSZYSTKO na ten temat :D
 
@Scotty K. Z tego co się orientuję to w Poznaniu wszystkie porodówki nadal są zamknięte na porody rodzinne. Może do czasu Twojego porodu sytuacja się trochę uspokoi i zezwolą na obecność partnera przy porodzie :) Tak czy inaczej przy porodzie sama nie będziesz - będzie z Tobą położna :) ja osobiście polecam Raszei - super położne, opieka itp :) ale jeśli masz lekarza z innego szpitala to też rozwazalabym poród właśnie w jego szpitalu
 
Dziewczyny a jak to jest potem na tych salach po porodzie ? Na Raszeji, na Polnej i św Rodziny ? Ile Pań leży na sali? Maluszki są z mama czy osobno?
 
Dziewczyny a jak to jest potem na tych salach po porodzie ? Na Raszeji, na Polnej i św Rodziny ? Ile Pań leży na sali? Maluszki są z mama czy osobno?
Ja na Raszei leżałam na 4 osobowej sali, a moja kuzynka leżała na 2 osobowej :) Tak czy inaczej ja byłam bardzo zadowolona. Maluszek jest cały czas z Tobą..i najlepiej w łóżku żeby był jak najbliżej Ciebie :) mi po porodzie zabrali Małą na 2h obserwację bo miała drobne problemy adaptacyjne z oddychaniem ale jak jest wszystko ok to jest cały czas z Tobą. Na sali przewijak, pieluszki dla maluszka, podkłady jednorazowe do przewijania, położne mile, przyjdą pomogą i odpowiedzą na wszystkie pytania czy wątpliwości, codziennie wizyta konsultanki laktacyjnej, pediatra przychodzi na salę i bada maluszka, jedynie dziecko zabierają na usg ale to jest kwestia 15min.
 
Dziewczyny a czy ktoras miala cc w Swietej Rodzinie? Ja mam miec cc i moj lekarz polecal mi wlasnie sw. Rodzine ale powiedzial ze jak cesarka to na Polnej... Nie wiem czemu.. 😕 I ktory stopien referencyjnosci ma ten szpital? Dziekuje z gory:)
 
reklama
Dziewczyny a czy ktoras miala cc w Swietej Rodzinie? Ja mam miec cc i moj lekarz polecal mi wlasnie sw. Rodzine ale powiedzial ze jak cesarka to na Polnej... Nie wiem czemu.. 😕 I ktory stopien referencyjnosci ma ten szpital? Dziekuje z gory:)
Hmm moja znajoma miała cc w św rodziny 🤔 A lekarz z jakiego jest szpitala? Istnieje jakieś zagrożenie dla Ciebie lub maluszka..? Polna ma III stopień referencyjnosci, Raszei II stopień, a św rodziny i lutycka I stopień
 
Do góry