reklama

Szpitale, kliniki, ginekolodzy KRAKÓW

Temat na forum 'Poleć szpital, lekarza, położną' rozpoczęty przez ala_83, 29 Styczeń 2011.

1. ala_83

ala_83

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Otwieram nowy wątek, bo nie dogrzebałam się do żadnego wcześniejszego starego poświęconego temu tematowi. Jak jest w Krakowie? Znacie dobrych ginekologów w tym mieście? :-)

2. kasia.natka

kasia.natka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam
    chętnie się przyłączę do wątku. jestem nowa na forum i dopiero się rozglądam ale po przeczytaniu głównego wątku o szpitalach itp. w Krakowie stwierdzam że nie ma tam informacji o dobrych i sprawdzonych ginekologach.
    Ja i mój mąż staramy się o dzidziusia więc chciałabym się dokładnie przebadać zwłaszcza że dłuuuuugo tego nie robiłam. Proszę polecajcie kompetentnych i przyjaznych kobiecie lekarzy!!

Właśnie znalazłam wątek regionalny "Kraków" gdzie są info o ginach więc zapraszam zainteresowane!!
    Pozdrawiam

Ostatnia edycja: 30 Styczeń 2011
  3. reklama
  4. atagab

atagab Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja polecam dr. Piotra Chałupczaka, ma prywatną praktykę na ul. Sienkiewicza. Prowadził dwie moje ciąże. Przede wszystkim ma bardzo duże doświadczenie (pracuje w szpitalu na Kopernika) a wiadomo, że tam najtrudniejsze przypadki trafiają z całej Małopolski. Doktor to oaza spokoju i dobrego humoru :) bo jeden minus jest drogi ;D wizyta od 110 zł i więcej, w gabinecie ma w miarę dobre usg. Na pewno trzeba się przygotować na duże wydatki jeżeli chodzi o przeprowadzane badania podczas ciąży - ale ma to ogromne pozytywne efekty - jeżeli byłoby coś nie tak to od razu wyłapuje a to jest bardzo ważne w końcu dziecko i mama jest najważniejsza!

5. Batka_72

Batka_72 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Szpital Rydygiera, rodziłam tam i jestem zadowolona.:-)

6. Magda_Mr

Magda_Mr Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    z tego co wiem na Kopernika trafialy - bo sie zepsul jako szpital okropnie...

7. karolyn1987

karolyn1987 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    15
    Do rodzenia polecam Żeromski. A ginekologa mogę polecić Pana Wojciecha Znojka. Przyjmuje m.in. w lux med na al. Pokoju 5

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Poleć forum