reklama

Szpitale, kliniki, ginekolodzy KRAKÓW

Temat na forum 'Poleć szpital, lekarza, położną' rozpoczęty przez ala_83, 29 Styczeń 2011.

1. ala_83

ala_83 Zaciekawiona BB

Otwieram nowy wątek, bo nie dogrzebałam się do żadnego wcześniejszego starego poświęconego temu tematowi. Jak jest w Krakowie? Znacie dobrych ginekologów w tym mieście? :-)

2. kasia.natka

kasia.natka Fanka BB :)

witam
    chętnie się przyłączę do wątku. jestem nowa na forum i dopiero się rozglądam ale po przeczytaniu głównego wątku o szpitalach itp. w Krakowie stwierdzam że nie ma tam informacji o dobrych i sprawdzonych ginekologach.
    Ja i mój mąż staramy się o dzidziusia więc chciałabym się dokładnie przebadać zwłaszcza że dłuuuuugo tego nie robiłam. Proszę polecajcie kompetentnych i przyjaznych kobiecie lekarzy!!

Właśnie znalazłam wątek regionalny "Kraków" gdzie są info o ginach więc zapraszam zainteresowane!!
    Pozdrawiam

Ostatnia edycja: 30 Styczeń 2011
  3. reklama
  4. atagab

atagab Zaciekawiona BB

ja polecam dr. Piotra Chałupczaka, ma prywatną praktykę na ul. Sienkiewicza. Prowadził dwie moje ciąże. Przede wszystkim ma bardzo duże doświadczenie (pracuje w szpitalu na Kopernika) a wiadomo, że tam najtrudniejsze przypadki trafiają z całej Małopolski. Doktor to oaza spokoju i dobrego humoru :) bo jeden minus jest drogi ;D wizyta od 110 zł i więcej, w gabinecie ma w miarę dobre usg. Na pewno trzeba się przygotować na duże wydatki jeżeli chodzi o przeprowadzane badania podczas ciąży - ale ma to ogromne pozytywne efekty - jeżeli byłoby coś nie tak to od razu wyłapuje a to jest bardzo ważne w końcu dziecko i mama jest najważniejsza!

5. Batka_72

Batka_72 Zaciekawiona BB

Szpital Rydygiera, rodziłam tam i jestem zadowolona.:-)

6. Magda_Mr

Magda_Mr Fanka BB :)

z tego co wiem na Kopernika trafialy - bo sie zepsul jako szpital okropnie...

7. karolyn1987

karolyn1987 Fanka BB :)

Do rodzenia polecam Żeromski. A ginekologa mogę polecić Pana Wojciecha Znojka. Przyjmuje m.in. w lux med na al. Pokoju 5

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Poleć forum