reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, kliniki, ginekolodzy KRAKÓW

Dołączył(a)
21 Styczeń 2011
Postów
13
Miasto
Kraków
Otwieram nowy wątek, bo nie dogrzebałam się do żadnego wcześniejszego starego poświęconego temu tematowi. Jak jest w Krakowie? Znacie dobrych ginekologów w tym mieście? :-)
 
reklama
witam
chętnie się przyłączę do wątku. jestem nowa na forum i dopiero się rozglądam ale po przeczytaniu głównego wątku o szpitalach itp. w Krakowie stwierdzam że nie ma tam informacji o dobrych i sprawdzonych ginekologach.
Ja i mój mąż staramy się o dzidziusia więc chciałabym się dokładnie przebadać zwłaszcza że dłuuuuugo tego nie robiłam. Proszę polecajcie kompetentnych i przyjaznych kobiecie lekarzy!!

Właśnie znalazłam wątek regionalny "Kraków" gdzie są info o ginach więc zapraszam zainteresowane!!
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
ja polecam dr. Piotra Chałupczaka, ma prywatną praktykę na ul. Sienkiewicza. Prowadził dwie moje ciąże. Przede wszystkim ma bardzo duże doświadczenie (pracuje w szpitalu na Kopernika) a wiadomo, że tam najtrudniejsze przypadki trafiają z całej Małopolski. Doktor to oaza spokoju i dobrego humoru :) bo jeden minus jest drogi ;D wizyta od 110 zł i więcej, w gabinecie ma w miarę dobre usg. Na pewno trzeba się przygotować na duże wydatki jeżeli chodzi o przeprowadzane badania podczas ciąży - ale ma to ogromne pozytywne efekty - jeżeli byłoby coś nie tak to od razu wyłapuje a to jest bardzo ważne w końcu dziecko i mama jest najważniejsza!
 
ja polecam dr. Piotra Chałupczaka, ma prywatną praktykę na ul. Sienkiewicza. Prowadził dwie moje ciąże. Przede wszystkim ma bardzo duże doświadczenie (pracuje w szpitalu na Kopernika) a wiadomo, że tam najtrudniejsze przypadki trafiają z całej Małopolski. Doktor to oaza spokoju i dobrego humoru :) bo jeden minus jest drogi ;D wizyta od 110 zł i więcej, w gabinecie ma w miarę dobre usg. Na pewno trzeba się przygotować na duże wydatki jeżeli chodzi o przeprowadzane badania podczas ciąży - ale ma to ogromne pozytywne efekty - jeżeli byłoby coś nie tak to od razu wyłapuje a to jest bardzo ważne w końcu dziecko i mama jest najważniejsza!
z tego co wiem na Kopernika trafialy - bo sie zepsul jako szpital okropnie...
 
Do góry