reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy można nauczyć dziecko spać? Jeśli ledwo żyjesz z niewyspania musisz to zobaczyć. Może ta metoda u was się sprawdzi. Czy trening snu ma sens?

Jak chronić dzieci przed seksualizacją i mądrze edukować. Nie przegap!

A zdążysz wysłać zgłoszenie i wygrac Lego Duplo? Teraz

reklama

Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW

Ziu_ta

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
ja pobyt na klinice wspominam bbbbbb miło ;D Podobno od momentu jak w TVN pokazali jak pacjentka wręcza tamtejszemu lekarzowi łapówke to nie chcą brać tam kasy. W każdym razie ja nikomu grosza nie dałam a większość personelu traktowała mnie zaskakująco miło. Wyjatki się zdarzały, ale tak jest w każdej placówce.
Wybierając klinikę kierowałam się dobrem dzieci a nie swoją wygodą /są tam ciasne, przepełnione sale i 2 łazienki na całe piętro/.
Ja miałam cc i cała ekipa towarzysząca przy zabiegu była super! Troche czasu spędziłam na porodówce i słyszałam jak kobieta sie męczyła i długo czekała na rozwarcie to nie pozwolili jej cierpiec i wzieli na cc. Potem rodziła inna dziewczyna i słyszałam jak położne ją wspierały, były cierpliwe i wyrozumiałe.

No, ale może ja tylko miałam takie szczęście do fajoskich ludzi. W kazdym razie - ile ludzi, tyle opinii.

reklama

Fuczak

Listopadowe mamy'07 Fan(ka)
Rozwiązania
0
Dzięki za miłe słowa, bo póki co wszystko wskazuje na to, że się zdecyduję jednak na ten szpital...
Pozdrawiam!!!

samotna mama

Fanka BB :)
Miasto
Oświęcim
Rozwiązania
0
Jak już pisałam nie mam nic do szpitala na Kopernika. Chciałam jeszcze dodać, że byli nawet tacy wporządku, że pozwolili mi zostać w szpitalu dłużej żebym mogła byc w tych pierwszych dniach z moim dzieciątkim (ja tam leżałam 2 tygodnie), bo było wiadomo że mój Synuś spędzi tam więcej czasu (leżał w szpitalu 42 dni). Podkreślam jeszcze raz niemiałam tam żadnych znajomości.

Rozwiązania
0
Być może czasy się zmieniają. Oby tak było jak piszecie.
Ja byłam w tym szpitalu 5 lat temu. Jeśli teraz jest inaczej to bardzo mnie to cieszy. Ale ja już zmieniłam lekarza i niech tak pozostanie.

Damaris

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Witaj Fuczak :)
Przyznam, że jestem zaskoczona negatywnymi opiniami na temat Kopernika. Dwa lata temu w styczniu właśnie tam rodziłam i byłam bardzo zadowolona - najbardziej opieką poporodową i pomocą przy karmieniu!
Ale od początku. Poród miałam wywoływany oksytocyną (miałam już stare łożsko - podtrzymywanie zaagrożonej ciąży). Położna skakała w okól mnie (nie była przesłodka i przemiła, ale bardzo troskliwa i starana - konkretna) i bardzo, bardzo pomagała. Bardziej starała się wyczytać z twarzy moje potrzeby niż czekać aż o coś poproszę. W sumie na porodówce spędziłam 12 godzin. Za znieczulenie płaciłam 300 zł a za obecność swojego lekarza (w tym była opłata za położną wybraną przez niego) 800 zł. Salowe przemiłe (golenie czy lewatywa czy podawanie wody do picia). Porodówka - cóż normalna, bez udziwnień czy szczególnych udogonień, ale było wszystko czego potrzebowałam
Najlepiej wspominam opiekę poporodową. Dzieciątko miałam przebadane wzdłuż i wszerz, dzieci miały osobne wizyty pediatrów w obecności mam. Na noc maleństwa były zabierane (co było zbawienne gdy patrzę z perspektywy czasu - jedyny czas kiedy mogłam odpocząć przed trudami które są później), raniutko przynoszone do karmienia, potem wizyty pediatrów i około południa już do końca dnia były z nami. Co dwie godziny przychodziły położne od noworodków (to nie te same co od nas) i przewijały dzieci, pomagały w karmieniu. Jeśli któraś miała problemy z karmieniem otaczana była szczególną opieką położnych od noworodków i uczona, wspierana na wszystkie strony. Spędziłam tam tydzień więc się napatrzyłam i nie mogłam wyjść z podziwy dla tych oddanych noworodkowych położnych. A byłam tam dłużej, bo u mojej córeczki zauważyli krew w stolcy i musieli zrobić jej wszystkie z możliwych badań (trzęsą się nad każdym drobiazgiem niepokojącym). Później po zrobieniu mojej Niuni usg macicy stwierdzili, że miała poprostu pierwszą miesiączkę ;-) Był to wynik leków jakie brałam podczas ciąży.
Teraz jestem w 25 tygodniu ciąży i ponownie zamierzam rodzić właśnie na Kopernika. Tym bardziej, że mam ciążę zagrożoną, a tylko tam ratują dzieciątka już od 26 tygodnia ciąży.
Pozdrawiam i... udanego porodu :) Będzie dobrze :)

Fuczak

Listopadowe mamy'07 Fan(ka)
Rozwiązania
0
Dzięki wielkie Damaris za słowa otuchy, miło słyszeć tak pozytywną opinię, szczególnie, że się już zdecydowałam na ten szpital... Trzymam za Ciebie kciuki, no i za Twoje Maleństwo... Będzie dobrze!
Pozdrawiam serdecznie!!! :D

Rozwiązania
0
Ja akurat rodzilam w Rydygierze ale o Żeromskim rowniez skyszalam dobre opinie. Radzilam sie w wyborze mijej lekarki . Pracuje ona zarowno w pierwszym jak i drugim szpitalu.

aga5

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
cześć!
Czy któraś z Was rodziła może w tej klinice?? Chciałabym się dowiedzieć czegoś na jej temat??

gaga

uzależniona
Rozwiązania
0
Natalia a jak się nazywa twoja lekarka??

reklama
Rozwiązania
0
Rodziiłam na Kopernika w maju - byłam mile zaskoczona szpitalem, o którym słyszy się tyle złego. Oprócz niemiłego babska na sali poporodowej (spędziłam tam jedyne 6 godzin na szczęście) pozostałe pielęgniarki były bardzo miłe, a nie zapłaciłam za nic, nie dałam żadnej łapówki. Oddziałowa z noworodków przychodziła specjalnie, żeby mi powiedzieć jaki poziom bilirubiny ma mój synek. Wybrałam Kopernika ze względu na bezpieczeństwo i jeśli się uda zajść w ciążę po raz kolejny (dzięki Novum) to na pewno wybiorę znowu Kopernika.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry