reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW

reklama
hej Dziewczyny!

mam lekarkę prowadzącą, która pracuje w Rydygierze, a tam rodzić nie chcę. Myślę o Żeromskim i Ujastku, ale jak to załatwić, zeby tam ktoś mnie znał- wiecie o co chodzi:) myślałam i wykupieniu położnej, ale z tego czytam to niektórzy idą przed porodem na wizytę prywatną do poleconego lekarza ze szpitala? Zielona jestem w tym temacie, proszę- pomóżcie;)
Jak "wykupisz" polozna to bedziesz spokojniejsza, po co Ci lekarz? Przeciez on jest dodatkiem, w porodzie pomoze Ci polozna,nie lekarz.

Osoby, kotre znam, ktore tam rodzily, nie wrocilyby tam na drugi porod.
Duzo osob wlasnie poleca mi Rydygiera, nowe sale, dobrzy lekarze, polozne.
Za niedlugo wybieramy sie na dzien otwarty wlasnie do tego szpitala :)
 
Jak "wykupisz" polozna to bedziesz spokojniejsza, po co Ci lekarz? Przeciez on jest dodatkiem, w porodzie pomoze Ci polozna,nie lekarz.

tam gdzie chce rodzić ponoć nie można wykupić usługi położnej..

Duzo osob wlasnie poleca mi Rydygiera, nowe sale, dobrzy lekarze, polozne.
Za niedlugo wybieramy sie na dzien otwarty wlasnie do tego szpitala :)

właśnie dużo zależy gdzie rodzili znajomi:) bo jak nie idziesz tam gdze lekarz prowadząyc pracuje lub masz jakieś znajmości to idziesz tam, gdzie znajomi byli zadowoleni:)
 
Ostatnia edycja:
Zadzwoń i się spytaj dokładnie bo wydaje mi sie ze w kazdym szpitalu musi byc taka "usługa".

Właśnie ja sie nie lecze u zadnego lekarza ktory pracuje w Rydygierze :) ale slyszalam ze dobra jest tam polozna - p. Jola :).
 
Ja jak najbardziej polecam Rydygiera. Rodziłam tam w lipcu. W prawdzie warunki lokalowe są fatalne ale ludzie są naprawdę przyjemni. Od salowych po lekarzy. Napewno wrócę tam ponownie :) również polecam Panią Jole :) poród z nią wydaje się łatwiejszy a i przed porodem spotkałam się z nią kilka razy w szpitalu i dało to lekkie "znajomości"
 
Quchasia na Ujastku masz możliwość 'wykupienia' położnej napewno. Byłam w sobotę na dniu otwartym i Pani która nas oprowadzała mówiła ze jest taka możliwość.
 
yhhh no ja na dniach otwartych dowiedziałam się, ze nie można. Z tym, ze byłam w czerwcu, może się coś zmieniło:)
 
reklama
Jejku to niewiem, ale teraz jak byłam w sobotę i któraś z Pań zapytała o możliwość 'wykupienia' sobie położnej to ta Pani co nas oprowadzała mówiła ze jest taka możliwość.
 
Do góry