reklama

Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW

skowronki

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Tez jestem ciekawa który szpital w KRK aktualnie najlepszy do porodu? Będe rodzić dopiero w lutym, narazie nie mam żadnych problemów czy wskazań do cc wiec raczej porób siłami natury.

reklama
Rozwiązania
0
Cześć. Nie wiem, czy nie mylę wątków, jeżeli tak, to sorry. Jestem na etapie wyboru położnej środowiskowej - czy możecie polecić kogoś w Krakowie? Rejon Zabłocie - stare Podgórze

Rozwiązania
0
Dziękuję za informacje. Właśnie dzwoniło mi gdzieś o tej klinice ale nie do końca byłam pewna czy to o to klinikę chodziło. No cóż pierwszy poród miałam w Żeromskim i niemiło go wspominam, a najgosze to jest to że nie zauważyli u mojego syna wady czaszki.... Pół roku później miał 12 godzinną operację. Sama nie wiem co robić... :-[
Jak coś to ja polecam Femine w Krakowie, ale to już tylko Twoja decyzja, także musisz ją na spokojnie przemyśleć, żeby potem nie żałować :)

Rozwiązania
0
Szukam ginekologa dla siebie, takiego z prawdziwego zdarzenia. Byłam u kilku.. jedni mówią, że nadżerki są, drudzy, że nie ma czegoś takiego i nie trzeba leczyć/usuwać. Kogoś, kto będzie umiał wyleczyć ew. infekcje i kogoś kto w przyszłości mógłby prowadzić moją ciążę.

Znalazłam kilka nazwisk, może któraś z Was wypowiedziałaby się czy była lub czy poleca którąś/egoś z nich?

Andrzej Piotr Jaworowski, Paulina Przybylska-Jurecka, Krzysztof Serafin, Dorota Niewęgłowska, Joanna Figuła, Joanna Korabel, Katarzyna Pośpiech-Gąsior.

rabarbar

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
hmm pewnie Ci jeszcze bardziej zamącę ale ja chodzę do Feminy, do dra Jankowskiego i dla mnie to jest lekarz z prawdziwego zdarzenia. Ma bardzo dużą wiedzę, doskonale zna się na tym co robi. Poza tym ma świetne podejście do pacjentek. Może to będzie Twój lekarz ginekolog.

arabica

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
no tak, jak się wybiera lekarza do prowadzenia ciąży to zawsze pojawia się milion wątpliwości, a koniec końców, jak już postawisz na jednego to i tak jak już siedzisz pod drzwiami wątpliwości się ma. Ale ja powiem Wam, że myślę, że dobrze wybrałam dra Jankowskiego świetny lekarz. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Aguu

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Cześć. Nie wiem, czy nie mylę wątków, jeżeli tak, to sorry. Jestem na etapie wyboru położnej środowiskowej - czy możecie polecić kogoś w Krakowie? Rejon Zabłocie - stare Podgórze
Kogo ostatecznie wybrałaś?

Sasanka22

Rozwiązania
1
Cześć dziewczyny, czy możecie mi polecić jakąś miłą położną środowiskową? Rejon stare miasto/kazimierz. Jestem już w 37 tygodniu więc lada chwila godzina zero a ja jeszcze tego nie ogarnęłam :)

reklama

M@lly

Rozwiązania
0
Dziewczyny poszukuje lekarza ktory ma doświadczenie w prowadzeniu ciąż, ktorych poprzednie próby zakończyły się poronieniami. Który doradzi jakie badania zrobić i potem poprowadzi ciąże?

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019