reklama

Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW

skowronki

Początkująca w BB
Od
23 Lipiec 2018
Odpowiedzi
0
Tez jestem ciekawa który szpital w KRK aktualnie najlepszy do porodu? Będe rodzić dopiero w lutym, narazie nie mam żadnych problemów czy wskazań do cc wiec raczej porób siłami natury.

reklama
Od
15 Marzec 2018
Odpowiedzi
0
Cześć. Nie wiem, czy nie mylę wątków, jeżeli tak, to sorry. Jestem na etapie wyboru położnej środowiskowej - czy możecie polecić kogoś w Krakowie? Rejon Zabłocie - stare Podgórze

Od
5 Grudzień 2018
Odpowiedzi
0
Dziękuję za informacje. Właśnie dzwoniło mi gdzieś o tej klinice ale nie do końca byłam pewna czy to o to klinikę chodziło. No cóż pierwszy poród miałam w Żeromskim i niemiło go wspominam, a najgosze to jest to że nie zauważyli u mojego syna wady czaszki.... Pół roku później miał 12 godzinną operację. Sama nie wiem co robić... :-[
Jak coś to ja polecam Femine w Krakowie, ale to już tylko Twoja decyzja, także musisz ją na spokojnie przemyśleć, żeby potem nie żałować :)

Od
2 Sierpień 2017
Odpowiedzi
0
Szukam ginekologa dla siebie, takiego z prawdziwego zdarzenia. Byłam u kilku.. jedni mówią, że nadżerki są, drudzy, że nie ma czegoś takiego i nie trzeba leczyć/usuwać. Kogoś, kto będzie umiał wyleczyć ew. infekcje i kogoś kto w przyszłości mógłby prowadzić moją ciążę.

Znalazłam kilka nazwisk, może któraś z Was wypowiedziałaby się czy była lub czy poleca którąś/egoś z nich?

Andrzej Piotr Jaworowski, Paulina Przybylska-Jurecka, Krzysztof Serafin, Dorota Niewęgłowska, Joanna Figuła, Joanna Korabel, Katarzyna Pośpiech-Gąsior.

Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O