reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW

Gaga kochana ale przeszłaś :( Bogu dzięki że już po wszystkim i że jesteście obie całe i zdrowe !!! No ale naprawdę masz co wspominać !!!

Pozdrawiam serdecznie, buziaki :-*
 
reklama
dzięki dziewczyny, ja trzymam za was kciuki oby wam łatwo poszło i szybko :), a ja będziecie w żeromskim to uważajcie na rudą z długimi włosami :) wiecznie wymalowaną, reszta jest spoko, szczególnie Gach, Ryskala, i Nowak
 
witam was ja rodzilam ponad 2lata temu w Rydygiera i jestem bardzo zadowolona mile pomocne pielegniarki,polozne oraz lekarze. czysto smacznie, ucza wszystkiego, 24h jest sie z malenstwem. przy porodzie wszystkie znieczulenia za darmo, porud rodzinny bez problemu. co do ginekologow jeden ma prywatny gabinet w krakowie a drogi [muj] Wrozek janusz w wieliczce prowadzil ma ciaze i byl przy porodzie. pediatra ze szpitala tez w razie co ma prywatny gabinet w krakowie. polecam.
 
Witam serdecznie wszystkie mamusie.
Będę wdzięczna za informacje na temat Narutowicza. Koleżanka, która rodziła w marcu poleca własnie ten szpital. Miała poród z powikłaniami dodatkowo dzieciątko-wczesniak miało problemy ze zdrowiem a dzieki profesjonalnej pomocy medycznej obydwie mają się teraz dobrze.
Moje odczucia do ww szpitala sa jednak mieszane.Dlatego będę wdzięczna za datkowe opinie.
Moze któraś z Was wie jak wyglada sprawa ze znieczuleniem i czy wogóle je stosują?Jaka jest tam atmosfera itp.




 
Bede bardzo wdzięczna. Interesują mnie również sprawy natury ze tak powiem finansowej i czy np można wybrać sobie wcześ niej położną i poprosić zeby była podczas porodu?





 
Cześć dziewczyny ! Jestem w 8 tyg. ciąży :D niestety do tej pory chodziłam do ginekologa który w tej chwili niestety okazał się bez "użyteczny" ponieważ nie jest położnikiem ale polecił mi Szpital na Siemiradzkiego im. R.Czerwiakowskiego w Krakowie. Czy możecie mi coś napisać na temat tego szpitala /lekarzy/ lub polecić jakiś inny ?? Z góry dziękuje :D
 
agaN ja polecam dr Ryskale przyjmuje na Złotej Jesieni i na Olszanskiej, pracuje tez w Zeromskim, ja tam rodzilam cc awaryjne, jej nie było co prawda ale spoko. Prywatnie przyjmuje obok Arki, super tez jest dr Gach przyjmuje prywatnie na centrum chyba D on mi robił cesarke, bardzo fajny
 
reklama
Uf... mnie chyba pomału zaczyna dopadać stresik przed tą niepewnością... ojojoj... :)

Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie i przyszłe mamusie :)
 
Do góry