reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW

reklama
Hej Dziewczyny, czy któraś z Was może polecić dobrego ginekologa z Krakowa, który pomoże w staraniach po ciąży obumarłej? Jest dużo klinik w Krakowie, ale mam obawy że zdzierają kasę, a nie do końca pomagają... Macie kogoś zaufanego?
Ja pierwszą ciążę poroniłam, druga była zagrożona. Przy drugiej zmieniłam lekarza i wszystko skończyło się dobrze, a łatwo nie było. Mnie poprowadził dr Jankowski. Przyjmuje w klinice na Kostrzewskiego. Mega polecam.
 
Hej Dziewczyny, czy któraś z Was może polecić dobrego ginekologa z Krakowa, który pomoże w staraniach po ciąży obumarłej? Jest dużo klinik w Krakowie, ale mam obawy że zdzierają kasę, a nie do końca pomagają... Macie kogoś zaufanego?
Polecam dr Andrzeja Fugla. Zarowno ja jak i moja bratowa do niego chodzimy. Przyjmuje w luxmed. Ja nie mialam problemu z poronieniem ale moja bratowa tak i jej nastepna ciaze prowadzi super od poczatku. A problemy miala spore.

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja, podobnie jak niektóre z Was, planuję rodzić na Kopernika. 2 lata temu urodziłam tam wcześniaka 33t5d i pomijając fakt świetnej opieki neonatologicznej, jestem bardzo zadowolona z samej porodówki (poród siłami natury), położnych (bardzo troskliwe i konkretne panie, stale przy mnie były, ale to pewnie tez i ze względu na porod przedwczesny
 
Cześć Jestem świeżo po porodzie na Kopernika.Szpital jak szpital, sam poród nie był łatwy Natmiast zachowanie lakarza i chyba pielegniarek (bo kto to byl to do dzis nie wiem ) juz na izbie przyjęć, pozostawia duuuuuuużżżżżżżżżzo do życzenia i nie chodzi o fachowość czy kompetencje tych nie podważam, a o kulturę osobosistą i zwykła empatię. Poród postepował bardzo szybko, wiadomo ból narastał z każdą minutą, tymczasem lekarz przeprowadzał ze mną wywiad w stylu numer pesel i wykształcenie przy czym przeprowadził badanie i stwierdził: że no tak rodzę. Jakaś kobieta kazała mi się przebrać w koszulę do rodzenia, która została w torbie przy drzwiach wejściowych, nikt miniepomógł po nią pojść dodam z gołym tyłkiem bo po badaniu nie dałam rady już się ubrać. Potem na piechotę poszłam z tą babką do windy, dobrze że mąż był na korytarzu i wziął ode mnie torbę którą chyba wlokłam za sobą zgięta przy każdym skurczu a pani która odwoziła mnie na porodówkę sic! windą na stojąco, nie wyraziła żadnej chęci pomocy. Dobrze, że w tej windzie nie urodziłam. Na porodówce też dali mi jakieś ankiety do wypełnienia ale już nie dałam rady pisać ani mówić i wreszcie pani doktor zaprowadziła mnie do sali porodowej. Tu nie mam zastrzeżeń, instruowała kiedy oddyhać i przeć . Dzidziuś szybko się urodził chyba w jakieś pół godziny od wypełniania ankiety w której nota bene pojęcia nie mam co napisałam....Potem było niestety nie za różowo Położne mało sympatyczne, raczej traktują kobiety jak kolejną cyfre w statystyce. Rodziłam wcześniej na Ujastek i ten szpital polecam. Spotkałam tam pomocne serdeczne osoby z troską i miłym podejściem.
 
Również polecam Ujastek.

Co do lekarza to chodzę na Nfz do Dr Jacka Drzewieckiego na Pachońskiego i tez z czystym sumieniem mogę polecić.
 
Dziewczyny, odnawiam wątek. Jestem z Zakopanego i chcę rodzić w Krakowie, gdzie teraz jest najlepiej ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A na jaki poród się nastawiasz? Myślisz zeby poród byl jak najmniej zmedykalizowany ? Chcesz szybko cesarkę jak będzie cię boleć albo będziesz wycieńczona? Napisz jakie masz nastawieni na porod , Bo w różnych szpitalach różnie jest;)
 
reklama
Tez jestem ciekawa który szpital w KRK aktualnie najlepszy do porodu? Będe rodzić dopiero w lutym, narazie nie mam żadnych problemów czy wskazań do cc wiec raczej porób siłami natury.
 
Do góry