reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW

Cześć. Nie wiem, czy nie mylę wątków, jeżeli tak, to sorry. Jestem na etapie wyboru położnej środowiskowej - czy możecie polecić kogoś w Krakowie? Rejon Zabłocie - stare Podgórze
 
reklama
Dziękuję za informacje. Właśnie dzwoniło mi gdzieś o tej klinice ale nie do końca byłam pewna czy to o to klinikę chodziło. No cóż pierwszy poród miałam w Żeromskim i niemiło go wspominam, a najgosze to jest to że nie zauważyli u mojego syna wady czaszki.... Pół roku później miał 12 godzinną operację. Sama nie wiem co robić... :-[

Jak coś to ja polecam Femine w Krakowie, ale to już tylko Twoja decyzja, także musisz ją na spokojnie przemyśleć, żeby potem nie żałować :)
 
Szukam ginekologa dla siebie, takiego z prawdziwego zdarzenia. Byłam u kilku.. jedni mówią, że nadżerki są, drudzy, że nie ma czegoś takiego i nie trzeba leczyć/usuwać. Kogoś, kto będzie umiał wyleczyć ew. infekcje i kogoś kto w przyszłości mógłby prowadzić moją ciążę.

Znalazłam kilka nazwisk, może któraś z Was wypowiedziałaby się czy była lub czy poleca którąś/egoś z nich?

Andrzej Piotr Jaworowski, Paulina Przybylska-Jurecka, Krzysztof Serafin, Dorota Niewęgłowska, Joanna Figuła, Joanna Korabel, Katarzyna Pośpiech-Gąsior.
 
no tak, jak się wybiera lekarza do prowadzenia ciąży to zawsze pojawia się milion wątpliwości, a koniec końców, jak już postawisz na jednego to i tak jak już siedzisz pod drzwiami wątpliwości się ma. Ale ja powiem Wam, że myślę, że dobrze wybrałam dra Jankowskiego świetny lekarz. Mogę polecić z czystym sumieniem.
 
Cześć dziewczyny, czy możecie mi polecić jakąś miłą położną środowiskową? Rejon stare miasto/kazimierz. Jestem już w 37 tygodniu więc lada chwila godzina zero a ja jeszcze tego nie ogarnęłam :)
 
Dziewczyny poszukuje lekarza ktory ma doświadczenie w prowadzeniu ciąż, ktorych poprzednie próby zakończyły się poronieniami. Który doradzi jakie badania zrobić i potem poprowadzi ciąże?
 
wiesz ja do końca nie wiem, jak to jest z Drem Jankowskim, czy ma doświadczenie akurat w tym temacie, ale myślę, że jak do niego się zgłosisz na pewno Ci pomoże.
 
reklama
Dziewczyny odświeżam temat delikatnie... czy możecie mi polecić dobrego ginekologa do prowadzenia pierwszej ciąży na NFZ? Myślałam o Szpitalu Uniwersyteckim na Kopernika ewentualnie Narutowicz ale nie znam tam lekarzy. Możecie kogoś polecić?
 
Do góry