reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW

efka wielkie dzięki za info :) Właśnie cały czas myślałam o Krakowie, o Tychach też słyszałam że spoko szpital ale nic więcej :/
Jeszcze raz megaśna buźka :-*
 
reklama
Witam, w sierpniu mam termin i razem z mezem zastanawiamy sie jaki wybrac szpital, chcemy rodzic razem i byc pewni ze w czasie jakichkolwiek komplikacji maluszkowi pomoga najlepsi lekarze. Slyszelismy ze dobra opieka jest w szpitalu im.Zeromskiego co Wy na to ???Poradzcie cos
 
Ja zamierzam rodzić właśnie w szpitalu Żeromskiego. Rodziły tam dwie moje koleżanki, obie są bardzo zadowolone. Jedna ma porównanie z Kopernikiem i twierdzi, że niebo a ziemia.
Napisałam maila do przełożonej położnych i mamy z mężem przyjść sobie obejrzeć porodówkę, a ona nas oprowadzi.
Sale są świetnie wyposażone, pojedyncze, jest możliwość porodu do wody, no i jest to tzw. Szpital przyjazny dziecku czyli standartem jest to, że uczą karmienia i dzidzia jest cały czas z mamą(oczywiście jeśli nie ma przeciwskazań).

Ja już niedługo dowiem się jak to wygląda w praktyce bo termin mam na 14 czerwca. Wtedy napiszę z pierwszej ręki.

Zajrzyj tu:
http://www.bocianowka.pl/
 
dzięki wielkie za informacje, ja tez słyszałam jak na razie same dobre rzeczy o tym szpitalu no i życzę powodzenia niech dzidzia będzie zdrowa i silna :))
 
Nenyah pisze:
ja chetnie porozmawiam... moge tutaj? Czy wolisz przez prywatne wiadomosci lub moze masz swoj numerek jakiegos komunikatora (gadu-gadu lub tlen)?
CZEŚĆ.ZA DWA TYGODNIE MAM TERMIN PORODU.....WŁAŚNIE DO TEJ KLINIKI POKIEROWAŁ MNIE LEKARZ PROWADZĄCY.MAM MASE WĄTPLIWOŚCI.....JEŚLI RODZIŁAS TAM DZIDZIUSIA...TO MOŻE NAPISZESZ MI COŚ O TYM.MÓJ NUMER GG.4697226.
 
Witam!

Ja się zastanawiałam o porodzie na Kopernika w Krakowie, dużo się nasłuchałam żeby nie rodzić w prywatnych klinikach...
Jakie macie opinie na temat tego szpitala, jaka jest tam opieka?

Pozdrawiam!
 
Witaj!

Byłam na Kopernika dwukrotnie. Niestety ja potwierdzam wszystkie złe opinie. To prawda jest to klinika uniwersytecka, powinna być na wysokim poziomie....... sprzęt, fachowcy itp.
Ale prawda jest taka, że jeśli nie masz naprawdę grubego portfela to pies z kulawą nogą się Tobą nie zainteresuje. Jeśli kobieta trafia tam z problemem to dopuki ,,grubo nie posmaruje" leży i czeka aż poprawa zdrowia sama nadejdzie. Jeśli nie musisz tam rodzić (czasami ma się to niejako nakazane w związku z pewnymi schorzeniami w których ponoć się tam specjalizują) to znajdź sobie inne miejsce. Ja bardzo niemiło się rozczarowałam fachowością różnych doktorów, docentów, adiunktów. Może i przeczytali parę książek na "na temat", ale niekoniecznie chce się im tą wiedzę przetworzyć na praktykę.
Poza tym kilka ośób jest tam naprawdę niemiłych. Zadowolona byłam tylko z tzw. średniego personelu medycznego. To jedyny plus.
Pozdrawiam.
 
Dzięki za odpowiedź... trochę mnie tym zmartwiłaś, muszę to przemyśleć i jeszcze się dobrze poorientować w takim razie!
 
Ja z kolei puszę powiedzieć że gdyby nie lekarze w tym szpitalu to niewiadomo czy mój synek by przeżył. W porę zdecydowali się na cesarskie cięcie, wybrali dealny moment. Niepoweim, że leżałam tam za nic ale gdzie teraz nikt nic nie chce (nietety!) ??? Natomiast opieka nad moim wczesniaczkiem była idealna i Pani doktor prowadząca o "wkłądkach" nic nawet słyszeć nie chciała ewentualnie ciacha przyjmowałą. Pozdrawiam! Szczśliwego rozwiazania!
 
reklama
To prawda opieka nad wcześniakami w tym szpitalu jest bardzo dobra. Maja sprzęt, specjalistów itp. Ale to jest oddział neonatologii. O ginokologii ja moge mówić tylko źle.
 
Do góry