reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW

reklama
A czy w żeromskim można zrobić USG połówkowe? I jak tak to jakie i za ile:p Chciałabym już teraz poznać jakiegoś gin, niż potem iść rodzić i żadnego nazwiska nie znać.. dobrego nazwiska:) polećcie mamusie:)
 
hej, polecam w 100% Rydygiera. ja sama tam rodzilam rowne 2 lata temu i bylo super.tyeraz bede rodzic w siemiradzkim i zobaczymy co z tego wyjdzie :) powodzenia :-)
 
Jeżeli chodzi o Żeromski to hm... podobno Dr Kmieć jest dobry albo Dr Gach ordynator też jest dobry przyjmuje na Centrum E niestety prywatnie. Natomiast ja rodziłam na Ujastku i poleciła bym Dr Diakowa sama do niego chodziłam w ciąży i chodzę do tej pory. Jeżeli chodzi o położną to polecam na Ujastku Halinkę Zemanek moim zdaniem to mistrzyni w swoim fachu i pomimo że u niej nie rodziłam to i tak polecam... miałam z nią praktyki.
 
Polecam Tamare Wilk z Ujastka ...moze nie jest wylewna i gadatliwa ale dzieki niej mamy naszego synka Filipka :)
 
A ja bardzo polecam dr Chrostowskiego. Pracuje w Rydygierze, a gabinet prywatny ma w centrum na Bujwida 8. Najdelikatniejszy ginekolog jakiego kiedykolwiek miałam okazję "odwiedzić", a przede wszystkim mistrz w swoim fachu - USG.
 
W 100% zgadzam sie z Jagat, tez chodze do pana doktora, fakt od niedawna, załuje, ze nie dotarłam do niego na poczatku ciazy tylko w 30 tygodniu, ale coz leiej pózno niz wcale ;-)
 
A czy w żeromskim można zrobić USG połówkowe? I jak tak to jakie i za ile:p Chciałabym już teraz poznać jakiegoś gin, niż potem iść rodzić i żadnego nazwiska nie znać.. dobrego nazwiska:) polećcie mamusie:)

Ja chodze do dr Kmiecia z tego szpitala i jestem bardzo zadowolona. Prowadzi super moja ciaze a wczesniej bylam przez niego operowana w tym szpitalu. Generalnie luksusow nie ma ale liczy sie fahowosc i pozytywne nastawienie personelu. Co do usg to nie wiem.
 
reklama
moją ciążę prowadził dr czekajski z eromskiego i tam też rodziłam polecam lekarza i szpital
 
Do góry