reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

Witaj,
Chodzę do dr Gawlik prywatnie (26 tydzień), przyjmuje w Lux Medzie, na Milionowej 2G. Pytałam ją czy pracuje w jakimś szpitalu w Łodzi i niestety już nie. Jako lekarz może być. Póki co reaguje na moje wątpliwości, przepisuje odpowiednie leki, jak potrzeba (2 razy miałam plamienia), jednakże nie jest to osoba, która będzie Cię głaskać po główce i mówić ze wszystko będzie wspaniale i jaka to Ty świetna jesteś.
Na razie nie narzekam, zobaczymy co będzie później.Na następnej wizycie zapytam, który szpital poleca. z czasem mam wrażenie że robi się sympatyczniejsza.
P.S. przy badaniu ginekologicznym w jej wydaniu czasem boli...
 
reklama
Hej dziewczynki! Poszukuję dobrego ginekologa (kobietę) z CZMP. Z óry dziękuję za pomoc !

W ICZMP przyjmuje ciężarne drMałgorzata Sobczak i facet dr Jaskuła I jedno i drugie ok tylko że pani doktor ma spore spóźnienia i mnóstwo pacjentek, u faceta jest luźniej i przychodzi na telefon jak jest pacjentka.Moją ciążę prowadziła dr Sobczak i nie narzekam,wszystkie badania i opieka są w porządku...chodziłam państwowo.
 
Dziewczyny była może któraś z was na usg ciąży u dr. Wieczorka w Omedze na Piotrkowskiej? Orientujecie się może jakie tam są ceny?
 
Witam Dziewczyny, wlasnie przejrzalam rozne opinie i wypowiedzi o szpitalah i zaczynam miec powazny mętlik w glowie. termin porodu mam na polowe kwietnia, niestety moja pani gin nie pracuje w zadnym szpitalu tylko w przychodni wobec czego musze sama wybrac szpital gdzie pojade do porodu. zastanawiam się nad Matką Polką, madurowiczem i rydygierem.wiadomo ze w kazdym sa jakies plusy i munusy, ale biorac pod uwage wyposazenie i dzialania w razie jakis problemow to matka polka jest najlepiej wyposazona. ale naparwde nie wiem na ktory sie zdecydowac.
 
WITAM! Napiszcie jak jest na bieżco w Madurowiczu, czy któras z was tam niedawno rodziła, ja mam ten szpital bardzo blisko więc mi pasuje, a syna też tam rodziłam ,ale......16 lat temu więc nie ma co porównywać, ale było dobrze.:-)
 
Hej Dziewczyny, czy ma ktos świeże informacje o tym jak wyglada przyjecie na porodowke w Matce Polce?
czy mąz moze byc ze mną caly czas, i jak wyglada opieka po porodzie?
 
Ostatnia edycja:
Witam :happy2:, będę rodzić w Madurowiczu w kwietniu, czy ktoraś z Was miałą prowadzona ciąże i poród odbierany przez dr Karowicz- Bilińska? :-)
czy orientujecie sie jak obecnie wyglada sprawa z zzo w tym szpitalu?
 
Hej Dziewczyny, czy ma ktos świeże informacje o tym jak wyglada przyjecie na porodowke w Matce Polce?
czy mąz moze byc ze mną caly czas, i jak wyglada opieka po porodzie?

Przeczytałam wszystkie posty z tego wątku i o tatusiu przy porodzie informacji brak.
Zatem też przychylam się do prośby - dziewczyny jak z tym tatą przy porodzie w CZMP? :-) Zdecydowałam się podjąć decyzję co do szpitala i nie ukrywam, że mam dylemat... :-( help
 
Hejka.
Moge udzielic wam szczegolowych informacji jezeli chodzi o Matke Polke. rodzilam w pazdzierniku a i obeznanie mam dobre bo na sali przedporodowej i poporodowej spedzilam 10 dni. Poznalam wszystkie polozne i lekarzy i powiem szczerze ze na porodowce jest naprawde fajnie oczywiscie sa moze 2 kobitki z ktorymi nie ma co gada ale cala reszta jest super.

Przy porodzie moze byc maz i przy calej akcji tez tylko musi miec kubraczek ochronny i tyle.

Na salach poporodowych na 3 pietrze tez jest dobra opieka pielegniarki i polozne pomagaja przy dzieciach kapia i pokazuja jak przewijac.

Ja rodzilam tam 2 raz i za 1 bylam bardzo krotko i nie zdazylam poznac tych ludzi a za drugim razem w ciagu 5 dni poznalam wszystkie kobitki i ne sa one az tak zle jakby sie moglo wydawac.

Wiec zycze powodzenia :)
jezeli cos chcecie jeszcze wiedziec to chetnie powiem.
 
reklama
Hejka.
Moge udzielic wam szczegolowych informacji jezeli chodzi o Matke Polke. rodzilam w pazdzierniku a i obeznanie mam dobre bo na sali przedporodowej i poporodowej spedzilam 10 dni. Poznalam wszystkie polozne i lekarzy i powiem szczerze ze na porodowce jest naprawde fajnie oczywiscie sa moze 2 kobitki z ktorymi nie ma co gada ale cala reszta jest super.

Przy porodzie moze byc maz i przy calej akcji tez tylko musi miec kubraczek ochronny i tyle.

Na salach poporodowych na 3 pietrze tez jest dobra opieka pielegniarki i polozne pomagaja przy dzieciach kapia i pokazuja jak przewijac.

Ja rodzilam tam 2 raz i za 1 bylam bardzo krotko i nie zdazylam poznac tych ludzi a za drugim razem w ciagu 5 dni poznalam wszystkie kobitki i ne sa one az tak zle jakby sie moglo wydawac.

Wiec zycze powodzenia :)
jezeli cos chcecie jeszcze wiedziec to chetnie powiem.
Hej! Właściwie tez się zastanawiam czy rodzic w CZMP. Dużo przemawia za, przede wszystkim najlepszy sprzęt i fachowcy. Ale skoro jesteś na bierząco to trochę cię wykorzystam i podpytam o szczegóły:) Powiedz mi jak z tym znieczulenim zzo? Dają? Jak wygląda poród rodzinny, rodzi się w sali jednoosobowej czy w boksach? I jak z odwiedzinami w salach poporodowych?
 
Do góry