reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

Wiec...znieczulenie daja i to bez problemu ja rodzilam bez i zajelo mi to 2 godzinki :) ale inne laski chcialay to dostaly zwlaszcza tez cos ie bardzo darly....
Porod rodzinny rowniez bez problemu mowisz poloznej ze chcesz meza przy porodzie a jak sie zaczyna to dzwonisz do niego i go wpuszczaja tylko musi miec kubraczek ochronny. Co do sal to zalezy jest porodowka glowna z 3-4 miejscami przegrodzonymi sciana jeden pokoj ponoc do porodow w wodzie (ja tam bylam tylko z mezem i polozna) wiec spokoj i jest jeszcze jedna porodowka pojedyncza wiec jak jest spokoj danego dnia to naprawde jest fajnie.

jezeli chodzi o odwiedziny to tez nie ma problemu wiadomo ze calej rodziny nie zaprosisz jedego dnia :) ale 2-3 osoby jednoczesnie moga byc :D a jezeli z maluszkiem jest wszystko ok to na 2 dzien do domciu :)

pozdrawiam
 
reklama
a czy ktoras z Was moze cos powiedziec na temat doktora Baradyna? slyszalam o nim wiele dobrego ale nie mam mozliwosci zweryfikowania tych informacji - wiec moze Wy? Wiem, ze przyjmuje w przychodni gdzies na Piotrkowskiej
 
a czy ktoras z Was moze cos powiedziec na temat doktora Baradyna? slyszalam o nim wiele dobrego ale nie mam mozliwosci zweryfikowania tych informacji - wiec moze Wy? Wiem, ze przyjmuje w przychodni gdzies na Piotrkowskiej

Hej anka.b! Dr Baradyn pracuje w szpitalu Rydygiera, facet konkretny i naprawdę w porządku. Mi kojarzy się z tym, że zawsze podśpiewuje na korytarzach (ponoć podczas cesarek też śpiewa). Pacjentki bardzo go chwalą i wręcz "biją" się żeby to on je badał czy wykonywał usg. Niestety nie wiem gdzie przyjmuje prywatnie, ale proponuje wpisać w wyszukiwarce jego nazwisko i wszystko będzie jasne:)
 
Wiec...znieczulenie daja i to bez problemu ja rodzilam bez i zajelo mi to 2 godzinki :) ale inne laski chcialay to dostaly zwlaszcza tez cos ie bardzo darly....
Porod rodzinny rowniez bez problemu mowisz poloznej ze chcesz meza przy porodzie a jak sie zaczyna to dzwonisz do niego i go wpuszczaja tylko musi miec kubraczek ochronny. Co do sal to zalezy jest porodowka glowna z 3-4 miejscami przegrodzonymi sciana jeden pokoj ponoc do porodow w wodzie (ja tam bylam tylko z mezem i polozna) wiec spokoj i jest jeszcze jedna porodowka pojedyncza wiec jak jest spokoj danego dnia to naprawde jest fajnie.

jezeli chodzi o odwiedziny to tez nie ma problemu wiadomo ze calej rodziny nie zaprosisz jedego dnia :) ale 2-3 osoby jednoczesnie moga byc :D a jezeli z maluszkiem jest wszystko ok to na 2 dzien do domciu :)

pozdrawiam


Dzięki mery! Ja właśnie jestem po pierwszej wizycie u dr. Sobczak w CZMP. Fajne kobitka, pogadałyśmy, odpowiedziała na wiele moich pytań. Więc do porodu za 17 tygodni śmigam tam:)
 
no i dobrze chcociaz lekarzy to akurat nie znam bo oni to jak na lekarstwo tylko na obchodach sa....chociaz moze bym skojazyla..............

powodzenia
 
Cześć !!!

Czy może ktos się orientuje czy dr Gruszczyńska-Walczak wróciła juz do pracy w szpitalu ?? Wiem, ze była na wychwawczym...

Pozdrawiam :-)
 
a czy ktoras z Was moze cos powiedziec na temat doktora Baradyna? slyszalam o nim wiele dobrego ale nie mam mozliwosci zweryfikowania tych informacji - wiec moze Wy? Wiem, ze przyjmuje w przychodni gdzies na Piotrkowskiej

Anka.b Od jakiegoś czasu chodzę do dr Baradyna, wrażenia bardzo pozytywne, widać, że zna się na tym co robi. Ma wieloletnie doświadczenie, trafiłam do niego z polecenia mojej mamy (29 lat temu odbierał jej poród, kiedy ja przychodziłam na świat :-)). Co prawda mam innego lekarza prowadzącego ,ale od czasu do czasu korzystam z jego konsultacji. Przyjmuje w Centrum Medicus na Piotrkowskiej 100 (42 630 93 93).
 
kasikkk- Wiesz co z tym zzo to nie jest tak do końca pięknie jakby się mogło wydawać. Z tego co ja wiem (rodziłam tam 4 lata temu więc może wiele się zmieniło) ale mimo że znieczulenie jest ogólnie dostępne to raczej szpital go tak łatwo nie daje szczególnie matką które rodzą po raz pierwszy ze względu na to że nie potrafią współpracować z położną. Po za tym w tym szpitalu stawia się w dużej mierze na naturę więc często matki i ich odczucia są bagatelizowane, bo przecież każda kobieta jest stworzona do rodzenia dzieci. Tym sposobem rzeczywistość często jest daleka od tego co obiecuje szpital.Ja akurat nie mam zbyt miłych doświadczeń z tego szpitala jeśli chodzi o pobyt przed porodem bo na oddziale noworodkowym było ok. Któraś z was wcześniej pytała o dobrą położna ze szpitala Rydygiera.Jest jedna bardzo fajna i konkretna babeczka ma na imię Marta ale nazwiska niestety nie pamiętam z wyglądu może wydawać się dość chłodna i niesympatyczna ale ale jest naprawdę super.
 
Hej. CZMP to jedyny szpital w województwie łódzkim gdzie zzo dostępne jest za darmo i dla każdego. Jeśli nie jest za późno i nie ma przeciwwskazań to czemu nie skorzystać? Przecież po podaniu zzo bóle nie mijają całkowicie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki więc współpraca z położna jest jak najbardziej możliwa.
Szpital jak szpital, hotel to nie jest, braki personalne jak wszędzie. Warto się pocieszyć tym, że po kilku dniach wracamy do domciu a tam jest wszystko jak chcemy i lubimy:)

Ja też zachęcam do podpytywania lekarza, położnych- oni raczej nie gryza i odpowiedzą na nasze pytania. Ja sama bardzo boje się porodu ale dzięki szkole rodzenia, wyciecze po porodówce, wiem że będzie ok. Najstraszniejsze jest to co nieznane, warto przejechać się do szpitale i czegoś się dowiedzieć.
 
reklama
Witam, mam pytanie co sadzicie o Dr. Baś-Budeckiej? jestem umowiona na usg, a jest to 22 tyd ciazy. myslicie ze to dobry wybor? prosze o odp
 
Do góry