reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

Cześć, jestem w 9 tyg ciąży blizniaczej jednokosmowkowej. Poszukuję dobrego lekarza z Lodzi specjalizującego się w ciazach mnogich. Mogłybyscie mi kogoś polecić?
 
reklama
Cześć, chyba spróbuję troszkę odświeżyć temat, bo informacje dość stare:) Jak jest teraz? Które szpitale najbardziej polecacie w Łodzi? Poród mam w kwietniu 2017, wiem, że jeszcze dużo czasu, ale wiecie, jak to jest. Myślałam o Medeorze, ale trochę przeraża mnie brak zaplecza neonatologicznego.
 
Dziewczyny czy, któraś z was spotkała się z Panią doktor Natalią Leśnik? Możecie uchylić rąbka opini?
 
Ja niestety nie znam tej pani doktor więc nie pomogę ale skorzystam z okazji że tutaj napisałaś i zapytam w jakim planujesz rodzić szpitalu? Co sądzisz o Madurowiczu i Matce Polce?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie, nie ja dopiero ze starających się ale patrząc na temat zapytałam o panią doktor bo to kolejny gin z koleji u którego szukam pomocy ale więcej o mnie w wątku pcos [emoji21]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to po wizycie u Pani doktor. Jak na pierwszą wizytę było naprawdę dobrze, zobaczymy czy tak będzie dalej a teraz zapytam czy, któraś z was miała laparoskopowo usuwany torbiel i badaną drożność w ICZMP ?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja matkę polkę odradzam stanowczo . Nie wiem jak w innych szpitalach ale do matki polki to bym się siłą chyba nie dała zaciąnąć. Po tym jak w pierwszej ciąży zasłabnęłam w domu, mieszkając akurat w łodzi popędziłam jak głupia do matki polki bo przecież to niby taki super szpital. I co? Lekarz zbadał mnie tylko i położył na oddział . Koniec opieki. W środku ciąży wylądowałam w szpitalu nie wiedząc w ogóle co jest grane . Ani usg ani ktg ani nic przez kolejne dni. Na obchodzie traktowana jak powietrze. A gdy zapytłam co dalej to usłyszałam tylko : skoro już zdarzało się pani w zyciu zemdlec to powinna pani wiedzieć ze to nie od ciąży ( tak tak jasne bo ciezarne nie mdleja a dziecko nie mogło nic ucisnąć ) . Stwierdzili ze musza zrobic badania neurgologiczne ale sprzet maja w naprawie i wogole nieczynny i mam lezec i czekac . Koszmar . Moje łzy a ich wrzaski bo zarwacam im głowe a sama powinnam wiedzieć ze to nie dziecko . Zero badań . Skończyło się wypisem na własną ręke i jechaniem do mojego ginekologa który to porobił wszystkie badania jak należy .
 
Cześć, dziewczyny ja jestem właśnie w 7 msc i nie mogę się zdecydować, który szpital wybrać. Myślę nad Rydygierem. Polecacie? Odradzacie? Może powiecie mi coś więcej?
 
reklama
Ja wlasnie chce w matce polce rodzic...lezalam dwa razy tam I naparwde mialam dobra opieke czulam sie tam.bezpieczna

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
Do góry