reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

reklama
Sluchajcie,ja zupelnie z innej "beczki".Mam do Was bardzo wazna dla mnie prosbe.Dowiedzialam sie w tym tygodniu ze mam niedrozne jajowody co uniemozliwia mi zjascie w ciaze.Szukam teraz jakiegos dobrego ginekologa z jednego z trzech szpitali:
- Rydygiera w Lodzi
- Jordana w Lodzi
- Madurowicza w Lodzi.
Nie mam zadnych namiarow.Chcialam sie umowic na wizyte prywatna z naprawde dobrym lekarzem z ktoregos z tych szpitali,gdyz szukam kogos kto mi przeprowadzi laparoskopowe udroznienie jajowodow.Prosze pomozcie mi.Jest to dla mnie naprawde bardzo wazne,a moze ktoras z Was zna akurat kogos takiego jak ja szukam.Dziekuje slicznie za odpowiedz
 
Kika nie znam może z tych szpitalów ale z matki polki znam świetnego (profesor K.szaflik) jest naprawde świetnym lekarzem i w matce polce ma swoj odcial(zajmujacy sie trudnymi sprawiami, ciaze, bezplodnosci itp.) podobno lepszy w polsce
 
Witajcie kochane!
Czy może któraś z Was ma doświadczenia jeżeli chodzi o Szpital im. Kopernika, bądź słyszała co nieco o porodzie w tej placówce. Ponadto chciałabym wiedzieć ile w naszym województwie bierze prywatna położna. Dziękuję z góry za odpowiedź . Pozdrawiam.
 
Witajcie,
Bansikxd dziekuje za odpowiedz na moje pytanie.
Nikulek moja siostra kilka lat temu rodzila w Koperniku i byla zadowolona.Mysle ze jesli bym teraz byla w ciazy to tez poszlabym do tego szpitala.
 
Witajcie kochane!
Czy może któraś z Was ma doświadczenia jeżeli chodzi o Szpital im. Kopernika, bądź słyszała co nieco o porodzie w tej placówce. Ponadto chciałabym wiedzieć ile w naszym województwie bierze prywatna położna. Dziękuję z góry za odpowiedź . Pozdrawiam.
Nikulek, jak Ci sie chce, to poszukaj mojego postu ileś stron wcześniej-dość dosadnie napisałam,co myślę o tymże szpitalu:no:.NIE POLECAM. Poza tym, myślę,że to najgorszy szpital połozniczy w Łodzi,jeśli chodzi o sprzęt, lekarzy i takie rzeczy jak ilość łóżek na sali i posiłki. Ja zawsze się dziwię,że mając do wyboru CZMP, Rydygiera i Madurowicza, sa jakieś chętne do Kopernika:confused:
 
Serdecznie dziękuję kochane za tak szybkie odpowiedzi. Przeglądałam zyrafko Twoje poprzednie posty i zgadzam się, że to chyba jeden z najgorzej wyposażonych Szpitali. W tym wszystkim ma on jednak także swoje plusy dla mnie to niewielkie rozmiary, położne które wygrywają w ogólnopolskich rankingach itd. Mogłabym to podsumować zdaniem że jeżeli jest wszystko dobrze to jest dobrze. Ale zawsze zostaje to ale to jeśli ... odpukać (tak jak mówisz mając pod nosem Matkę Polkę) . Sama już nie wiem . Pozdrawiam serdecznie.
 
Witam Wszystkie Dziewczyny:)
Przejrzałam Wasze wypowiedzi , ale nic nie ma o szpitalu Kliniki Salve czy moze któraś coś o nim słyszała albo jakaś znajoma tam już rodziła.
Ja chodzę do jednej pani dr w Salve i chciałabym tez tam rodzić ale jak narazie nikt się o tej klinice nie wypowiadał.
 
Ma ktoś może namiary na jakąś dobrą położną z Rydygiera? Chodzi mi o to, żeby informowała mnie o zabiegach jakie zamierza na mnie wykonywać i pytała się o zgodę.
A chodziła może któraś z was do tamtejszej szkoły rodzenia? Wiecie może czy warto?
 
reklama
Do góry