reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale , lekarze, położne w KATOWICACH

Witam.
Szukam dobrego ginekologa, szukałam i jeszcze nie trafiłam na godnego polecenia. Chciałabym jakiegoś ze szpitala kolejowego lub medyków. Może ktoś zna?
 
reklama
Ja po wielu, wielu naprawdę różnych ginekologach, za poleceniem trafiłam do dr n.med. Michała Graniczki. Jestem zachwycona! Pierwszy rzetelny, rzeczowy i delikatny lekarz. Tyle, że ze szpitala Bonifratrów, a przyjmuje prywatnie w Bonifraterskim Ośrodku Zdrowia. A że w w/w szpitalu leżałam niedawno na patologii ciąży to jestem na 100% przekonana, ze właśnie tam będę rodzić. Fantastyczne położne, lekarze, sprzęty. Wszystko na tak, i w zasadzie nie słyszałam jeszcze osobiście żadnej negatywnej opinii o oddziale, odkąd wrócił pod skrzydła zakonu.
 
Ja w obu ciążach byłam prowadzona przez dr Darka Zduna z CSK w Ligocie i tam super rodziłam (cc), ale mam kilka znajomych od dr Graniczki z Bogucic i też są zachwycone, zresztą zama byłam u niego kiedyś na wizycie i naprawdę profesjonalny lekarz. Obu polecam!
Jeśli ktoś potrzebuje - podam kontakty na priv.
 
Ja z czystym sumieniem polecam szpital Bonifratrów w bogucicach. Leżałam tam 3 razy. Dwa razy z poronieniem, a ostatnio po porodzie.
Porod naturalny w przemiłym towarzystwie najlepszej pod słońcem poloznej P. Kasi Pękala. Zawsze bede miło wspominać swój porod w tamtejszym szpitalu.
 
Niestety nie :( ja jestem z Piekar Sląskich , i z lekarzy mogę Ci polecić dr Andrzeja Szydełko . Co do porodówki to moja koleżanka rodziła w katowicach i sobie chwaliła
 
Ja też polecam Bonifratrów... rodziłam tam obie córeczki i za każdym razem opieka na bloku jak i na oddziale bez zarzutu... czasami jest dużo rodzących i troszkę ciaśniej na sali ale na to to już nikt wpływu nie ma.... POLECAM!!!
 
reklama
Do góry