reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale , lekarze, położne w KATOWICACH

Karolka ;D;D widzisz , wszystko co mowilam na temat Raciborskiej to swieta prawda ;) . Ja tez polecam Raciborska szpital na 5 z +;D
 
reklama
HEJ!! Ja rodziłam w Katowcach w Kolejowym i jestem super zadowolona. Do szpitala pojechałam 3 dni po terminie i jeszcze 3 dni miałam prowkację, a na 4 dzień pobytu w szpitalu dostałam kroplówkę i po 11h przyszła na świat Niunia. Opinie na temat szpitala są równe i możńa je poczytać na tej stronce: http://baza.rodzicpoludzku.pl/pl/rp...e_sp_zoz___okregowy_sz_kolejowy_panewnicka_65
pozdrawiam,pa
 
Witam wszystkie Forumowiczki ! Jestem w pierwszych tygodniach ciąży.Chciałabym rodzić w szpitalu na ul.Raciborskiej w Katowicach.Który z pracujących tam lekarzy jest najlepszy?Czy może zgłosić się do ordynatora Świtały? Ile kosztują wizyty i gdzie przyjmują lekarze z tego szpitala
Proszę o radę
 
ja osobiście odradzam, dr Łacha ,podpadło mi na całego ale to może był wyjątek ::) rodziłam tam niedawno i poród przez cesarkę odbierał dr Świtała,i nawet ok ::) ale ja osobiście przeprowadziłabym moją cesarkę trochę wcześniej.
 
Witam! Podobnie jak Karolinnka również rodziłam na Raciborskiej i to też całkiem niedawno. Chodziłam prywatnie do p dr Ilony Piechuty- Kosmider do gabinetu na ul. Brzozowej w Katowicach. Jestem zadowolona.
Wiem, że dr Świtała też jest dobrym lekarzem. Przyjmuje w Superjednostce w Katowicach.
W razie pytań moge podac więcej szczegółów dot. tych lekarzy.
Pozdrawiam.
 
Adasiu!
lek. Ilona Piechuta-Kośmider
ul. Brzozowa 6/4
wt. i czw. od 16 (chyba, czasem wcześniej, pani z rejestracji jest od 15) do oporu
tel. 258-44-58
604-410-505

Pierwsze badanie (jak byłam w ciąży) wraz z cytologią chyba 100 zł. Usg robi w drugim gabinecie na zZadolu za 50 zł. Tam też ma gabinet.



dr Świtała
przyjmuje w Superjednostce, ale niestety nie wiem jak przyjmuje. Byłam u niego raz na usg. Samo usg: 50 zł., a badanie+usg:130 zł. Sama wizyta 100 zł. Tak było chyba we wrześniu. Ultrasonograf ma na miejscu (przy fotelu). Miły i dobry fachowiec. Słyszałam (ale nie wiem ile w tym prawdy), że sama jego asysta przy porodzie kosztuje 300 zł.
tel. domowy 251-44-16, kom. 502-263-696.


Osobiście jestem bardzo zadowolona z p. dr Kosmider. Zawsze gotowa mnie przyjąć. Nieraz jeżdziłam do niej na dyżur do szpitala (tam przyjmowała mnie chętnie i nieodpłatnie), ale to tylko w wyjątkowych sytuacjach. Rzeczowa i chętna do pomocy. Do dyspozycji pacjentki 24 godz./dobę. Rodziłam przy niej bez znieczulenia (cos tam dostałam dożylnie) i było ok, choć wcześniej bardzo panikowałam.

W razie jeszcze jakichkolwiek pytań, jestem do Twojej dyspozycji Adasiu. Powodzenia. No i gratuluję! Ciąża, poród, a potem bycie z Małym w domu to niesamowite przeżycie. Czeka Cie wiele, wiele wspaniałych chwil. :)
 
Adasiu dziękuję Ci za wszystkie prywatne wiadomości. Aby rozmawiac na forum na dole musisz kliknąc ikonke odpowiedz. Wtedy pojawi Ci sie okienko gdzie będziesz mogła wpisac treść swojego postu. A potem wystarczy tylko kliknąć... wyslij wiadomość, no i mamy ją na forum ogólnym. Zapraszam do spróbowania. Duże buźki. Pisz jak tylko będziesz czegoś potrzebowała. :)
 
A! No i jeszcze jedno Adasiu! Zapraszam Cie do aktywnego uczestnictwa na forum "Mamuśki ze Śląska...". Naprawdę wyborowe towarzystwo, no i dowiesz sie wiele ciekawych rzeczy. A i czas spędzisz miło. Zapraszam serdecznie!
 
reklama
Do góry