reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Witam Wszystkie Dziewczynki!!!!!
Zamierzam rodzić na ul. Wołoskiej w MSWiA. Tam pracuje mój lekarz, którego gorąco polecam. Nazywa się dr Wojciech Borucki. Jest bardzo serdeczny, miły i myślę, że jest super ginekologiem. Mam do niego zaufanie. Jak na młodego faceta lekarza - SUPER.... Przyjmuje prywatnie na Bemowie w                     SEPTIMA MED     ul. Wrocławska 21 tel.: 638 52 18. Gorąco polecam przyszłym mamusiom i nie tylko.
Wybór szpitala chyba zależy właśnie od lekarza, z którym jesteśmy ,, związane,, :laugh: :laugh: :laugh:.
Naprawdę go polecam.... a co za tym idzie szpital MSWiA też.
Pozdrawiam
Kasia
 
reklama
Witam wszystkich przyszlych mam i nie tylko!
Chcialam sie podzielic swoim doswiadczeniem jezeli chodzi o lekarza-ginekologa i specjalisty od USG.Ja osobiscie chodze na wizyty do Dr. Sławomira Warzęchowskiego,ktory pracuje w szpitalu na żelaznej,a rowniez przyjmuje prywatnie na ul."żytniej"16,m.50.Mialam przedtem lekarza,z ktorego sie bardzo rozczarowalam,ale teraz jest w porzadku.Dr Warzechowski wspolpracuje z Dr Makowskim,o ktorym juz czytalam dobre opinie.Obojga sa bardzo sympatyczni,serdeczni i sadze ze dobrzy specjalisci.A ciaza to chyba okres w ktorym kobieta potrzebuje czuc sie pewna.Wiec polecam!!
Pozdrawiam!
 
Hej dziewczyny!
A czy ktoś wie coś na temat szpitala Bródnowskiego oraz pracujących tam lekarzy i położnych?
Czy polecacie kogoś?
Z góry dzięki za informacje.
 
Na 15 kwietnia mam termin mojego pierwszego w życiu porodu  ;D  i chyba już powinnam zdecydować się na szpital... Bielański - bardzotu chwalony - mam za daleko. MSWiA wezmę pod uwagę. Ale mój lekarz prowadzący pracuje w Instytucie Matki i Dziecka. Czy macie doświadczenia z tego szpitala? Rodzić tam, czy zmienić lekarza na kogoś z Wołoskiej?
Z lekarza - dr Raczyński - jestem zadowolona, ale będę wdzięczna za opinie o nim.
 
Witam,
czy któraś z Was rodziła w wodzie lub zna kogoś kto tak rodził? Szukam informacji na ten temat! Wiem że na Żelaznej jest taka możliwość ale czy ktoś już to przetestował?

Pozdr,
 
jestem w mojej pierwszej ciąży i perspektywa porodu mnie przeraża!!!
Z mojej ginekolog jestem b. zadowolona - dr Grażyna Wolańska - ale niestety nie pracuje w żadnym szpitalu :( mimo to wolałabym z niej nie rezygnować!
moja koleżanka w lipcu mieła cesarkę w Pruszkowie i była bardzo zadowolona - czyściutko, opieka fachowa i miła!

wiecie może coś na temat Inflanckiej? miałam tam w tym roku operację i generalnie byłam zadowolona, ale porodowki nie widziałam i jestem ciekawa opinii
 
Jeśli nie chcecie być traktowane jak kawałek mięsa to obijajcie z daleka lekarza Jacka Miarkowskiego, przyjmującego na Madalińskiego w Warszawie, potwór nie człowiek.
 
reklama
to jest mama mojej dobrej koleżanki (która zresztą urodziła 2 m-ce temu śliczną, zdrową córeczkę), więc czuję się raczej pewnie.
ale napędziłać mi stracha Monika 1313m :( - napisz coś więcej
 
Do góry