reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

reklama
Hej
Czy któraś z Was może się wypowiedzieć na temat ginekologii w MSWiA w Warszawie? Będę tam rodziła, na forum raczej mało aktualnych informacji o tym właśnie szpitalu...byłam tam zobaczyć oddział i okazuje się że nie praktykują wynajęcia położnej do porodu...trochę dziwne , bowiem w innych szpitalach normalnie są cenniki za takie usługi... Dzięki za info
Kati
Ja rodzilam w Mswia w 2011 przypadkiem bo tak szybki porod mialam i nigdy wiecej. . Od razu zostalsm wsadzona na fotel polozniczy z rozwartymi szeroko nogami lozek nie widzialam przy parciu nawet mnie nie zapytano o zdanie ani nie poinformowano o nacieciu krocza. Po porodzie opieka wlasciwie zadna- nauka karmienia zadna... Nigdy wiecej!! Wg mnie traktuja jak bydlo.
 
Ja polecam św. Zofię na Żelaznej. Miałam tam robione cesarskie cięcie. Nie mogę na nic narzekać. Czysto, świeżo, miłe położne i lekarze, dobre jedzenie.
Kiedy miałam pytania położna zawsze miała czas by mnie wysłuchać i odpowiedzieć.
Byłam na sali 2-osobowej z łazienką, więc warunki super.
 
Hej. Ja mam termin na 8.07 i wybrałam szpital praski bo mają bardzo dobre opinie, szkoła rodzenia bardzo konkretna, odpowiadają na każde pytanie. Jest bardzo kameralnie bo to szpital 1 referencyjnosci. Zdecydowałam się bo mój lekarz prowadzący Dr. Bohdan Dzwigała tam pracuje. Super człowiek i lekarz, delikatny i kompleksowo bada. Mam nadzieję, że trafię na jego dyżur jak mały zacznie pchać się na świat.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej.
Planuję wykonać test PAPPA.
Możecie polecić gdzie warto zrobić to badanie?
Zastanawiam się nad Dębski clinic lub babka medica.
Dzięki [emoji4][emoji4]

m3sx3e3k3kg0z09h.png
 
Do góry