reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Hej.
Planuję wykonać test PAPPA.
Możecie polecić gdzie warto zrobić to badanie?
Zastanawiam się nad Dębski clinic lub babka medica.
Dzięki [emoji4][emoji4]

m3sx3e3k3kg0z09h.png
ja robiłam w Alab w Pruszkowie.
 
reklama
u mnie szpital na Madalińskiego ma duży minus ze względu na nie podanie znieczulenia zewnątrz oponowego mimo, że nie było przeciw wskazań, to położna sama zdecydowała, że muszę się męczyć do końca mimo wielu moich próśb, a druga kwestia to nie pobranie moczu od dziecka w pierwszych dniach życia, aby wykluczyć cytomegalię - dopiero na wizycie po tyg. u neonatologa dali mi zalecenie żebym zrobiła to badanie, a Pani z CZD, że jest to obowiązek szpitala, żeby pobrał i do nich przysłał, a teraz jest za późno żebym nawet zrobiła te badania prywatnie. Jeśli się okaże, że dziecko będzie zakażone zaskarżę szpital, że zaniedbał swoje obowiązki. Takie badanie kosztuje 85zł, znieczulenie nie wiem ile, ale ewidentnie szpital oszczędza, kosztem bólu pacjentek a nawet zdrowia dziecka!
 
Etie a może nie mieli anestezjologa. Czasami się tak zdarza, że nie ma ich wystarczająco. Mi na szkole rodzenia mówiono ze kobiety, które rodzą sn są ostatnie w kolejce, przed nimi są cc i inne operacje oraz nagle wypadki. I jak są operacje to niestety muszą siedzieć na 4 literach cała operacje.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
tak wiem, pytałam o to położną po porodzie, powiedziała, że anestezjolog był tylko, że ja nie miałam wystarczającego nawodnienia... w czasie kilku godz. porodu można dać odpowiednio wcześnie i odpowiednio szybko... dlatego ja się po prostu zawiodłam
 
USG BIODEREK polecam na Wrocławskiej na NFZ długo nie czekaliśmy. Lekarz Stanisław Bogucki - specjalizacja chirurgii dziecięcej to tak miła i delikatna osoba. Widać że wybrał odpowiednią specjalizację.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poród polecam w szpitalu Medicover. Po pierwszym porodzie na nfz stwierdziłam- nigdy więcej- i przy kolejnej ciąży z automatu podjęłam decyzję o szpitalu prywatnym. Medicover poleciła mi przyjaciółka i rzeczywiście placówka warta polecenia- wykupiłam pakiet z położną i anestezjologiem, czułam się bardzo komfortowo podczas pobytu- bez stresu, otoczona opieką. Mąż był przy mnie prawie cały czas i nikt nie robił z tego powodu problemów. Polecam
 
reklama
Dokładnie [emoji4] czy rodziłam 11 lat temu czy 5 miesięcy nie było żadnego problem i był ze mną mąż.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry