reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Emol nie zgodzę się z tobą. Ja miałam skierowanie na cc a rodzic kazali mi naturalnie. Szpital i lekarz w szpitalu ma ostatnie słowo.
A dlaczego chcesz rodzic cc? Jeśli mogę spytać...
 
reklama
Happybaby mama oczywiście jeżeli będzie miała skierowanie na cc ma prawo zarzadac cc. Jeśli ty za namowami rodzilas sn to tak rodzilas, ale jeśli powie że chce cc i ma skierowanie gdzie jest powód dla którego 2 lekarzy wierszu ze powinna tak rodzic to lekarz w szpitalu to skierowanie ma obowiązek przyjąć. Każa rodzic sn bo wtedy szpital ma mniejsze koszty porodu i to dlatego. Poza tym statystyki są dla niektórych ważniejsze niż zdrowie kobiety rodzącej. tu raczej ona nie chce bo ma takie widzimisię tylko ma podstawy aby było cc. Jeśli będzie miała skierowanie a jej odmowia to wystarczy że powie to komisji spraw pacjenta czy jak to się tam nazywa, albo zgłosi sprawę do sądu to ma wygraną sprawę. Jeśli ktoś nie potrafi walczyć i przyjąć na swoim to tak to wygląda ze " lekarz przy cc ale kazał mi sn i ja rodzilam sn..."
 
Emol nie wiem czy żartujesz czy piszesz serio ale myślisz ze chciałam rodzic cc przez widzi mi się? I myślisz ze jak powiedzieli SN to poszłam jak ten baran na SN? Nie, tak to nie wyglądało. W szpitalu są lekarze którzy badają cię i oni decydują o tym czy zrobią ci cc czy też nie. Skierowanie miałam bo miałam wskazania do cc. Próbowali wywołać naturalnie poród ale nie było postępów wiec i tak miałam cc. Zgłosisz sprawę do sądu w dzień porodu tak? Albo "powiesz komisji praw pacjenta" i co oni przyjdą do ciebie do szpitala i spowodują ze będziesz rodzic jak chcesz? Nie. To Wszytsko odbędzie się już po czasie.
Mam nadzieje ze Reenka będzie miała cc ale nie jest to takie oczywiste jak ty twierdzisz.
 
A wiesz że możesz to zgłosić po całej sprawie i dostajesz odszkodowanie? Nie wiem gdzie rodzilas i przykro mi ze miałaś cc czy je chciałaś czy nie, ale jeśli lekarz który prowadzi ciążę mówi że cc to lekarz który cię nie zna w szpitalu mówi że sn to znaczy że nie zapoznał się dobrze z twoją karta ciąży. Oczywiście ciągle podkreślam ze jesli jest dobry powód a nie widzimisię pacjentki. Nie po to lekarz ci prowadzi ciążę aby jakiś inny który pierwszy raz cię na oczy widzi decydował ze "nie, pani to sn bo co z tego że pani miała już 2 cesarski, co z tego że pani blizna nie trzyma, co z tego że ułożony posladkowo, co z tego że ma pani dużą wadę wzroku i możliwość uszkodzenia gałki ocznej" Nie wierzę aby lekarz jezeli jest skierowanie na cc (podstawne) każe rodzic sn. Bo nie może ci kazać. Zrozum to
 
Hej Dziewczyny,
Czy któraś z Was może się wypowiedzieć na temat porodu w szpitalu W. Orłowskiego (Czerniakowska 231) w Warszawie?
Alternatywnie zastanawiam się również nad Bielańskim oraz Zofią (ale podejrzewam,że tu pewnie nie uda mi się dostać) ?

Za wszelkie info i sugestie, z góry dziękuję :)
 
Hej Dziewczyny,
Czy któraś z Was może się wypowiedzieć na temat porodu w szpitalu W. Orłowskiego (Czerniakowska 231) w Warszawie?
Alternatywnie zastanawiam się również nad Bielańskim oraz Zofią (ale podejrzewam,że tu pewnie nie uda mi się dostać) ?

Za wszelkie info i sugestie, z góry dziękuję :)
Wypowiem się za żonę :) Żona urodziła 2 w Zośce i trzecie też tam będzie się rodzić. Pracuje tam świetna położna, pani Anna. Świetna położna, moja żona panikara ;) czuła się przy niej bezpiecznie i spokojnie.
 
Ja rodziłam na żelaznej przez CC i super wszystko☺ale ja miałam tam lekarza prowadzącego do ktorego chodziłam ( rewelacyjny lekarz) prywatnie i on mi robił cc. Wiedziałam zawsze że chce tam rodzić.... I dlatego chodziłam do lekarza prywatnie żeby potem mieć komfort przyjęcia i dobra opieke.
 
reklama
Do góry