reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

reklama
Siruna, dziewczyna z mojej rodziny rodziła tam w,czerwcu rok temu i to było jeszcze na starym oddziale i była zachwycona personelem i pomocą. Ja chciałabym tam rodzić i mam tez bardzo blisko do tego szpitala, tez chętnie się dowiem

 
Polecam szpital na Madalińskiego - rodziłam 13 miesięcy temu, poród sn, mąż był cały czas ze mną, o wszystkim byliśmy informowani i wszystko nam wyjaśniano - i podczas porodu i dalszego pobytu w szpitalu, który niestety przedłużył się do 6 dni bo Mała miała żółtaczkę. Drugi raz także zamierzam tam rodzić, tym razem jednak zgodnie z zalecaniami będzie cc (już wkrótce bo 13 listopada).
Polecasz jakąś położną lub lekarza? Też będę tam rodzić :)
 
Cześć, czy możecie mi proszę podpowiedzieć czy warto/trzeba płacić za indywidualną opiekę na Starynkiewicza i ewentualnie za pokój z łazienką (podobno większość jest z łazienką na korytarzu). Będę też wdzięczna za inne rady dotyczące tego szpitala.
 
Dziewczyny mam tą prośbę. Nie wiem co robić.
Chodzę do lekarza do przychodni przyszpitalnej na Starynkiewicza. I tam też chciałabym rodzić,ze względu na ewentualne komplikacje przy porodzie. Niestety ten lekarz uważa że powinnam rodzić naturalnie,że powinnam jednak spróbować. Według opinii dwóch innych lekarzy (Luxmed i prywatnie) rozwiązanie powinno być przez cc. Jak byście zrobiły aby jednak rodzić na Starynkiewicza a rodzić przez cc?
Akurat lekarze że Starynkiewicza nie mają żadnego problemu z CC. Tam co drugi poród jest przez cc. Nie na rodzenia naturalnego na siłę, dobierają to ci jest lepsze dla pacjentki. Mój synek może być bardzo duży i moja lekarka już ki zapowiedziała, że jakby miał nic ponad 4 kg to u nich nie ma mowy o naturalnym porodzie, bo nie lubią kobiet męczyć. Pytanie któremu lekarzowi ufasz bardziej i jakie są powody tego wskazania do cc.
 
reklama
Do góry