reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Temat na forum 'Poleć szpital, lekarza, położną' rozpoczęty przez marcin, 11 Październik 2004.

1. myszkakiszka

myszkakiszka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No ja sie wlasnie orientowałam w szpitalach i znajomi polecaja trzy
    Madalinskiego
    Inflancka
    Ksprzaka
    Czy macie jakies opinie co do tych szpitali?polecacie ktorys?

2. Joanna_Mary

Joanna_Mary Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja leżałam na patologii na Madalińskiego i było ok. Chce tam rodzic. Szpital jest bardzo ładny, dobrze wyposażony i ma dobry personel. Lekarze i położne bardzo miłe. Przynajmniej ja na takich trafiłam.
    Sale po porodowe wyglądają super. Tylko, że szpital jest oblegany i są mega kolejki na izbie przyjęć. Trzeba się z tym liczyć.

Jak nie uda mi się dostać na Madalińskiego to wybiorę ten nowy szpital na Żwirki i Wigury. Też ma dobre opinie.

3. reklama
  4. myszkakiszka

myszkakiszka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A teraz pytanie co do szkoly rodzenia :)chodzil ktos gdzieś np. Na kasprzaka albo na madala?nie wiem co wybrac?co lepsze?

5. HappyBabyMama

HappyBabyMama Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Idź tam gzie planujesz rodzic

Poleć forum