reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

reklama
Od
26 Lipiec 2018
Odpowiedzi
0
No ja sie wlasnie orientowałam w szpitalach i znajomi polecaja trzy
Madalinskiego
Inflancka
Ksprzaka
Czy macie jakies opinie co do tych szpitali?polecacie ktorys?
Ja leżałam na patologii na Madalińskiego i było ok. Chce tam rodzic. Szpital jest bardzo ładny, dobrze wyposażony i ma dobry personel. Lekarze i położne bardzo miłe. Przynajmniej ja na takich trafiłam.
Sale po porodowe wyglądają super. Tylko, że szpital jest oblegany i są mega kolejki na izbie przyjęć. Trzeba się z tym liczyć.

Jak nie uda mi się dostać na Madalińskiego to wybiorę ten nowy szpital na Żwirki i Wigury. Też ma dobre opinie.

Martiiii

Początkująca w BB
Od
31 Styczeń 2018
Miasto
Gdynia
Odpowiedzi
0
Cześć dziewczyny :)
Którego lekarza z Lux Medu (Warszawa - Mokotów polecacie) do prowadzenia ciąży?
Witaj, kilka dziewczyn już tu chyba pisało, że w lux medzie ciężko o dobrego lekarza aczkolwiek ja byłam zadowolona z wizyt u dr Krzysztofa Maja. Jeszcze jakiś czas temu przyjmował na Domaniewskiej i w mariocie.

Od
4 Kwiecień 2017
Odpowiedzi
0
Bardzo polecam Instytut Matki i Dziecka. Rodzilam tam, ale tez mialam stamtad wykupiona polozna za 1200 zl i szczerze - nie zaluje. Rodzilam sama na sali, bylam z mezem i polozna, mialam znieczulenie, oksytocyne, polozna mi bardzo pomagala i pokazywala pozycje, zeby mniej bolalo i bardzo zmotywowala. Kolo polnocy dostalam oksytocyne, znieczulenie niedlugo pozniej, po 3 rano urodzilam.

reklama

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test