)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

nata$za88

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
1
Ja rodziłam ma Madalińskiego, położna na porodówce - cudowna kobieta, chociaż na wcześniejszej zmianie były olewajace mnie położne, chyba liczyły tylko na to że im nie urodzę w nocy i sobie odpoczna. Ta z dziennej - anioł. Poporodowa to taka masówka, że szok, żaden lekarz mnie po porodzie nie zbadał! Zero pomocy przy laktacji (nie miałam mleka). Nie wiem czy jeszcze tam zdecyduje się rodzić, zależy czy uda mi się zdobyć namiary na tą położna i mieć pewność że odbierze mój porod. Z opinii znajomych: Inflancka to ogólnie lepszy szpital.

reklama

aga6

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
5
Ja rodziłam ma Madalińskiego, położna na porodówce - cudowna kobieta, chociaż na wcześniejszej zmianie były olewajace mnie położne, chyba liczyły tylko na to że im nie urodzę w nocy i sobie odpoczna. Ta z dziennej - anioł. Poporodowa to taka masówka, że szok, żaden lekarz mnie po porodzie nie zbadał! Zero pomocy przy laktacji (nie miałam mleka). Nie wiem czy jeszcze tam zdecyduje się rodzić, zależy czy uda mi się zdobyć namiary na tą położna i mieć pewność że odbierze mój porod. Z opinii znajomych: Inflancka to ogólnie lepszy szpital.
Popieram inflancką. Miałam tam CC. Wcześniejsze miałam na Żelaznej i powiem że opieka dużo lepsza na tej inflanckiej.
Tylko jedna pielęgniarka od noworodków była nieprzyjemna, reszta super ;-) i nawet jedzenie smaczne xD

elizka 107

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja mogę polecić Szpital św.Elżbiety na Warszawskim Mokotowie. Bardzo dobrzy lekarze, ogólnie jestem zadowolona z tamtejszych przychodni ,miałam już okazję korzystać z kilku specjalistów i zawsze wszystko jest na najwyższym poziomie.

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny,

Rodzi/rodziła któraś z Was na żelaznej? Może macie do polecenia położną?:)

Pozdrawiam,

Jagoda

aga6

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
5
Cześć dziewczyny,

Rodzi/rodziła któraś z Was na żelaznej? Może macie do polecenia położną?:)

Pozdrawiam,

Jagoda
Ja rodziłam tam 2,5broku temu i miałam znajoma ale pielęgniarkę i powiem Ci że bez szału... Ogólnie opieka spoko ale to podobno że względu na tą znajomą.. tam ogólnie to jest fabryka.. bardzo dużo osób rodzi i przy drugim dziecku nie chcieli mnie tam przyjąć na planowane cięcie bo nie mają miejsca jeżeli się u nich ciąży nie prowadzi..
Wylądowałam na inflanckiej i było super... Opieka mega, czułam się zadbana i nikt nie ignorował moich prośb. Mały, spokojny, kameralny szpital

Kasija01

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam! Mam pytanie odnośnie cesarki pod narkozą na Żelaznej. Czeka mnie takowa w listopadzie. Czy jest tu może mama, która miała cc pod narkozą w tym szpitalu? Mam kilka pytań :)

aga6

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
5
Witam! Mam pytanie odnośnie cesarki pod narkozą na Żelaznej. Czeka mnie takowa w listopadzie. Czy jest tu może mama, która miała cc pod narkozą w tym szpitalu? Mam kilka pytań :)
Ja tam miałam CC ale nie pod nakroza... Nie wiedziałam że takie w ogóle robią :o

reklama
reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry