reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Czy ktoś wie, czy obecnie można rodzić w szpitalu na Żwirki i Wigury. Czy przypadkiem nie został przeznaczony na zakażonych pacjentek?

Już wiem, ale nie mogę skasować posta. Porody odbywają się tam normalnie. Tylko Wołoska została przekształcona w szpital dla zakażonych.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Drogie czy polecacie jakiegoś lekarza jako lekarza prowadzącego w Medicover? Byłam u dwóch lekarzy i wydawali się sensowni choć ja jestem zupełnie "zielona" w tym nowym temacie ;)
 
Cześć Dziewczyny,

Nowa jestem na forum. Termin mam między 26 grudnia a 4 stycznia 2021. Mam takie pytanie trochę o obecną sytuację. Pracuję w handlu, źle się czuje / nudności, wymioty, osłabienie/ i niestety ginekolog nie chce mi wypisać zwolnienia - ciąża nie jest zagrożona, choć cały czas biorę luteinę. Dodam, że chodzę do różnych lekarzy - nie mam jednego głównego, biorę wizyty z pakietu firmowego. Jak któraś ma namiary na ginekologa z Warszawy( może być jak najbardziej prywatnie) i okolic, który nie robiłby problemów z L4 to proszę o namiary na priv. Kontakt się przyda na przyszłość, na razie mam 12 tydzień ciąży, do tej pory nie było dramatu, ale od tygodnia jest coraz gorzej i zwykle wejście na 3 piętro sprawia mi trudności.... :( Z góry dzięki za pomoc!
 
Cześć Dziewczyny,

Nowa jestem na forum. Termin mam między 26 grudnia a 4 stycznia 2021. Mam takie pytanie trochę o obecną sytuację. Pracuję w handlu, źle się czuje / nudności, wymioty, osłabienie/ i niestety ginekolog nie chce mi wypisać zwolnienia - ciąża nie jest zagrożona, choć cały czas biorę luteinę. Dodam, że chodzę do różnych lekarzy - nie mam jednego głównego, biorę wizyty z pakietu firmowego. Jak któraś ma namiary na ginekologa z Warszawy( może być jak najbardziej prywatnie) i okolic, który nie robiłby problemów z L4 to proszę o namiary na priv. Kontakt się przyda na przyszłość, na razie mam 12 tydzień ciąży, do tej pory nie było dramatu, ale od tygodnia jest coraz gorzej i zwykle wejście na 3 piętro sprawia mi trudności.... :( Z góry dzięki za pomoc!
W jakiej przychodni masz pakiet?
 
Cześć Dziewczyny,

Nowa jestem na forum. Termin mam między 26 grudnia a 4 stycznia 2021. Mam takie pytanie trochę o obecną sytuację. Pracuję w handlu, źle się czuje / nudności, wymioty, osłabienie/ i niestety ginekolog nie chce mi wypisać zwolnienia - ciąża nie jest zagrożona, choć cały czas biorę luteinę. Dodam, że chodzę do różnych lekarzy - nie mam jednego głównego, biorę wizyty z pakietu firmowego. Jak któraś ma namiary na ginekologa z Warszawy( może być jak najbardziej prywatnie) i okolic, który nie robiłby problemów z L4 to proszę o namiary na priv. Kontakt się przyda na przyszłość, na razie mam 12 tydzień ciąży, do tej pory nie było dramatu, ale od tygodnia jest coraz gorzej i zwykle wejście na 3 piętro sprawia mi trudności.... :( Z góry dzięki za pomoc!
Niestety nie znam nikogo w Luxmed bo mam pakiet w innej firmie ale smutno mi, że żaden z nich nie chciał wypisać Ci L4. Przykro mi słyszeć, że mamy takich specjalistów, którzy jednak powinni roztaczać nad nami opiekę. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i będziesz czuła się lepiej. Sama nie prosiłam lekarzy o L4 więc nie mam doświadczenia w temacie, ale jeżeli mogę pomóc, nie znajdziesz nikogo pomocnego, to napisz na prv - pomyślę jaki lekarz może być wyrozumiały i pełen empatii.
 
reklama
Drogie czy polecacie jakiegoś lekarza jako lekarza prowadzącego w Medicover? Byłam u dwóch lekarzy i wydawali się sensowni choć ja jestem zupełnie "zielona" w tym nowym temacie ;)
U kogo byłaś?

Jakieś opinie o pani Wiczyńska - Zając Anna (medicover klimczaka) i panu Sołowiej Piotr (usg szpital medicover)???
 
Do góry