reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Agaciulka28 pisze:
.. na Inflandzkiej. Moja przyjaciółka miała tam cesarkę i była zadowolona (ale miała dużo załatwiane). Kolejne dwie rodziły tam normalnie i były niezadowolone ( mimo że jedna miała nieźle załatwiane i osobny pokoik). Jedna miała po killku dniach poprawkę szycia, a drugiej sie szwy rozeszły. Mam jeszcze jedną koleżankę z tego szpitala i powiedziała, że ona z szyciem miała ok, ale okropnie jej sie goiło i sie nia kiepsko opiekowali.

Moja przyjaciólka rodziła tam minimum 8 godzin, a jak urodziła, to kazali jej się podnieść i przejśćc na inną sale. Szła trzymając się tego "stojaka na kroplówki" a po nogach leciała jej krew i inne płyny. Nie bardzo dali jej się umyć, tylko od razu wrzeszczącego dzieciaczka dali i kazali się zajmować. A zbliżała się noc. W efekcie zmordowana porodem walczyła z małym, płaczącym synkiem popychając go w "wózku" całą noc.

Druga kolezanka rodziała bliźniaki na Strynkiewicza. Oczywiscie cesarką. Lekarz był umowiony wiec się postarał. Aczkolwiek ogolnie nie podobało jej się. Przed wszystkim niechętnie ją przyjęli. Im się chyba pracować nie chce.

To chyba nie pochlebne opinie.

Ja rodziłam na ŻELAZNEJ dwa razy przez cesarskie cięcie. Jestem bardzo zadowolona, gdyż moja Pani doktor zadbała by wszystko było jak należy. Myślę ze w szpitalu Św Zofii nie ma złych lekarzy. Polecam tez doktora PAZIO z Solca, moja koleżanka 2 razy rodzial u niego.
 
reklama
cześć Wam!
Ja rodziłam w Bielańskim i bardzo go polecam a szczególnie położną Monikę Stępińska - rewelacyjna kobieta i bardzo dobra położna. Mój poród trwał 10 godzin wiec na prawdę miała co robić : była piłka, prysznic, masaż wszystko aby pomóc. A i choć w Bielańskim jest zwyczaj aby faza wyparcia była w pozycji półleżącej to i tak zaproponowała w kucki aby było łatwiej...polecam wszystkim przyszłym mamą
 
Witam,
Mam pytanie odnośnie lekarza pediatry. Ponieważ już 5 rok mieszkam w warszawie ale swojego lekarza rozinnego mam nadal w starym mieście a podobno dziecko będzie leczył lekarz do którego ja jestem zapisana. Możcie polecić mi dobrego pediatrę w warszawie.
Dziękuję
pozdrawiam
kamila
 
Serdecznie polecam szpital w Miedzylesiu- super obsluga, przyjazny, nie zatloczony i tani!!!! ;D
Dr Szymanska i wszystkie polzne, a zwlaszcza siostra Teresa super!!!! Zadnych zastrzezen.
 
Piszę, bo widziałam, że było parę postów o Inflackiej. Ja osobiście tam nie rodziłam ,ale kilka z moich koleżanek tak. Ogólnie opinię o tym szpitalu słyszałam taką - warunki i opieka nad dzieciaczkami - świetne. Opieka nad matką - żadna. Matka dla nich niewiele znaczy, nikt się nią zbytnio nie przejmuje. Moja koleżanka miała problemy z karmieniem, a położne i pielęgniarki, zamiast jej pomóc, tylko na nią krzyczały. Nikt niczego jej nie wytłumaczył i nikt nie potrafił zrozumiec, że kobita nie chce karmić. Traktowali ją jak trędowatą. W efekcie wypisała się na własne życzenie w drugiej dobie... Jej matka na początku przeciwna, kiedy przyszła do szpitala i zobaczyła, jak się traktuje matką, to byla w szoku...
Nie jest to opinia tylko jednej osoby, słyszałam takich kilka...

pozdrawiam
nikita
 
Mam pytanie co do Fundacji przy Sw. Zofi.Chodiz mi o poradnie dal dzeici i dr. Jaworską. Prowadziła ona Olka w szpitalu i chciałam sie dowiedzieć czy jest możliwość zapisania sie do niej w Fundacji. Jesli tak to może któraś orientuje się ile kosztuje wizyta?
PZDR
 
milka82 pisze:
Witam,
Mam pytanie odnośnie lekarza pediatry. Ponieważ już 5 rok mieszkam w warszawie ale swojego lekarza rozinnego mam nadal w starym mieście a podobno dziecko będzie leczył lekarz do którego ja jestem zapisana. Możcie polecić mi dobrego pediatrę w warszawie.
Dziękuję
pozdrawiam
kamila

Milko, moje obydwie córeczki leczy zupelnie inny lekarz, nie mój rodzinny i to na dodatek z innej przychodni. Tak więc możesz chyba szukać gdzie indziej. Niekoniecznie musi to być Twój lekarz rodzinny. Teraz nie ma rejonizacji.
Niestety nie jestem w stanie Ci nikogo konkretnego polecić. W każdym bądź razie ja osobiście spośród kilku przychodni, niedaleko mnie, wybrałam tę, w której mają dyżury nocne i weekendowe. A lekarza prowadzącego pomogła mi wybrać polożna środowiskowa, która była u mnie z wizytą. Po prostu zdałam się na Nią...

pozdrawiam serdecznie.
 
Hej kobity!
Dlaczego żadna z Was nie wypowiada się na temat Karowej? Czy jest tam aż tak źle? Oczekuje w czerwcu pierwszego dziecka i planuję rodzić właśnie tam. Chciałabym także skorzystać z tamtejszej położnej i szkoły rodzenia.
Moim lekarzem prowadzacym jest dr Szczecina. Może miałyście przyjemność (lub nieprzyjemność) korzystać z jego usług? Chodzę do niego prywatnie (bierze sporo bo 200 zł za wizytę wraz z usg) ale po wszelkie recepty, skierowania i zwolnienia podrzuca mnie innym lekarzom w ambulatorium na Karowej co nie bardzo mi się podoba.
Będę wdzięczna za wszelkie informacje o tym szpiralu i lekarzu. W razie czego mogę jeszcze coś zmienić.
Moniek.
 
Moniek, ja po prostu nie znam Karowej i nikogo stamtąd i dlatego nic nie piszę. Przykro mi, że nie mogę Ci pomóc, ale może "poszperaj" w forum, to moze coś znajdziesz.

Powodzenia i szczęśliwego porodu :laugh:
 
reklama
Moniek, ja tez zamierzam rodzic w czerwcu na Karowej. Spotkamy sie w kwietniu w szkole rodzenia na Karowej, jezeli sie wybierasz. Kilka moich kolezanek rodzilo na Karowej i wszystkie mialy dobre lub bardzo dobre opinie, z jednym wyjatkiem. Trzeba sie pogodzic z tym, ze Karowa to raczej tasma produkcyjna niz kameralny szpitalik. Niemniej opieka bardzo dobra a warunki cywilizowane. Moja bratowa rodzila tam ostatnio (w Wigilie!!!) i akurat porod odbieral dr Szczecina. Porod byl dosc ciezki, pora szczegolna (mocno przerzedzony sklad ze wzgledu na pore...), ale bratowa byla zadowolna. Wczesniej lezala na patologii. Bylam u niej i na patologii i na polozniczym po porodzie, szpital zrobil na mnie dobre wrazenie. Moja bratowa i ja chodzimy do tego samego lekarza z Karowej i bardzo go polecam, prof. Roman Smolarczyk. Bardzo rozsadny, madry, doswiadczony nie robi zadnych problemow ze zwolnieniami.
 
Do góry