reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

reklama
Bardzo polecam Instytut Matki i Dziecka. Rodzilam tam, ale tez mialam stamtad wykupiona polozna za 1200 zl i szczerze - nie zaluje. Rodzilam sama na sali, bylam z mezem i polozna, mialam znieczulenie, oksytocyne, polozna mi bardzo pomagala i pokazywala pozycje, zeby mniej bolalo i bardzo zmotywowala. Kolo polnocy dostalam oksytocyne, znieczulenie niedlugo pozniej, po 3 rano urodzilam.
Hej, wlasnie sie zastanawiam nad tym szpitalem. Powiedz mi, czy wciąż sa te sale porodowe z takimi tylko przepierzeniami? Jakos sobie nie moge wyobrazic rodzic z kims na tej samej sali[emoji29]
 
Ja jestem w 8 tyg. i jako lekarza prowadzącego w Lux medzie wybrałam sobie lekarza Grzegorz Janik. Jak na razie zrobił na mnie bardz dobre wrażenie i z tego co się wstępnie zorientowałam to pracuje tez chyba na Inflanckiej.
 
Ja na dniach będę na inflanckiej miała planowane CC.. mogę dać znać po jak nie zapomnę;-)
Koniecznie! Myślę o tym szpitalu!

Z całego serca polecam dr Anne Wiczyńską-Zając. Cudowna, wspaniała kobieta! My chodzimy do niej do Medicover. Rodzić chce (możliwe cc) na Żelaznej bądź na Inflanckiej. Na Żelazną chodzę sobie do położnej p. Kasi Grzybowskiej, wspaniała kobieta i pewnie na Żelazną się zdecyduje.
 
Koniecznie! Myślę o tym szpitalu!

Z całego serca polecam dr Anne Wiczyńską-Zając. Cudowna, wspaniała kobieta! My chodzimy do niej do Medicover. Rodzić chce (możliwe cc) na Żelaznej bądź na Inflanckiej. Na Żelazną chodzę sobie do położnej p. Kasi Grzybowskiej, wspaniała kobieta i pewnie na Żelazną się zdecyduje.
Na żelaznej teraz ciężko.. sama polozna może nie wystarczyć. Mi powiedzieli że żeby zakwalifikować mnie do planowanego CC musiałabym u nich cała ciaze prowadzić... A w 2017 jak rodziłam córkę to zgłosiłam się tylko do przychodni w 30tc chyba i za podstawie zaświadczenia mnie zapisali a teraz już tak nie ma :-( za duże oblężenie
 
reklama
Żeby rodzić na Żelaznej trzeba mieć lekarza ze szpitala. Inni trzymani są do ostatniej chwili lub odsyłani z kwitkiem. W ten sposób kilka znajomych trafiło na inflancką bo najbliżej z żelaznej. Ja od razu wybrałam Inflancką i nie żałuję :)
 
Do góry