reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Ja się decyduje na poród w Medicover. Pierwsza ciąża więc niestety nie mam żadnych doświadczeń ale publiczne szpitale trochę mnie przerażają. O porodzie w Medicover czytałam same pozytywne opinie; aczkolwiek jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to nie jestem do końca zadowolona - gdybym miała jakieś komplikacje w ciąży to na pewno bym zmieniła lekarza (nie wierzę że ten byłby w stanie się mną dobrze zająć).
Ja o Medicover ostatnio czytałam kiepskie opinie. Tzn w razie komplikacji mogą cię gdzieś odesłać ,dodatkowe koszta itp
 
reklama
Ja o Medicover ostatnio czytałam kiepskie opinie. Tzn w razie komplikacji mogą cię gdzieś odesłać ,dodatkowe koszta itp
Z tym odsyłaniem to faktycznie krążą takie informacje ale to chyba bardziej wśród osób ktore tam nie rodziły bo nie znalazłam nigdzie informacji że kogoś faktycznie odesłali. Mają II stopień referencyjności więc to nie jest tak że w ogóle nie przyjmują porodów z komplikacjami. Najbardziej się obawiam właśnie tych dodatkowych kosztów, w umowie jest mowa o 2 drogich lekach ktore mogą być podane ale Pani twierdziła że w ciągu 10 lat zdarzyło się to kilka razy.
 
A gdzie w Warszawie teraz najszybciej dostać się do gin na NFZ?
Chcemy dowiedzieć się czy podwyższony poziom beta to ciąża czy rak czy inne zaburzenia.... Bo niestety z moją historią medyczną wszystko jest możliwe.
 
Hej Jak to wygląda z opłaceniem dodatkowo polożnej w szpitalu na Karowej? Czy możecie kogoś polecić? Czy ktoś planuje bądź ma jakieś doświadczenia z tym oddziałem położniczym? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Hej Jak to wygląda z opłaceniem dodatkowo polożnej w szpitalu na Karowej? Czy możecie kogoś polecić? Czy ktoś planuje bądź ma jakieś doświadczenia z tym oddziałem położniczym? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jest super gruba na fb - hallo gdzie rodzić - Warszawa? tam Ci na pewno dziewczyny podpowiedzą kogo wybrać
 
Z tym odsyłaniem to faktycznie krążą takie informacje ale to chyba bardziej wśród osób ktore tam nie rodziły bo nie znalazłam nigdzie informacji że kogoś faktycznie odesłali. Mają II stopień referencyjności więc to nie jest tak że w ogóle nie przyjmują porodów z komplikacjami. Najbardziej się obawiam właśnie tych dodatkowych kosztów, w umowie jest mowa o 2 drogich lekach ktore mogą być podane ale Pani twierdziła że w ciągu 10 lat zdarzyło się to kilka razy.
 
Cześć Dziewczyny , mam dużą wadę wzroku plus zwyrodnienie w siatkówce. Skierowanie na laser, którego NFZ nie refunduje. Znacie może racjonalnego okulistę w Warszawie , który wystawi skierowanie na cesarskie cięcie i który szpital uzna takie wskazanie - niestety czytałam różne sprzeczne opinie.
 
reklama
MYślę, że każdy szpital jest ok, gdy ciąża nie jest powikłana. W Warszawie, jeśli coś złego dzieje się podczas porodu można "niespodziewanie" wylądować na Karowej, bo tam zazwyczaj trafiają najtrudniejsze przypadki.
 
Do góry