reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu

Witam . W czerwcu rodze swoje pierwsze dziecko , zdecydowałam sie na szpital na Polnej ze wzgledu na moja wade serca.Do gin chodze prywatnie do Bieganskiej.Ostatnio poinformowalam ja ze chce rodzic na Polnej , ona poweidziala ze skoro jestem jej pacjentka to nie ma oczywiscie problemu, ze da mi tam skierowanie wczesniej skoro mieszkam dosyc daleko od Poznania. Czy ktos mial podobna sytuacje i moglby mi co nieco powiedziec o jej opiece itd?
 
reklama
Hej Kobietki, czy któraś z Was rodziła na Lutyckiej? Ja jestem w zasadzie zdecydowana, jedno co mnie zastanawia, to jak tam jest z higieną w tym szpitalu? Bo aż się zszokowałam jak przeczytałam wypowiedzi paru ciężarnych na forum odnośnie szpitali w innych miastach, że podczas zakładania wenflonu lub pobierania krwi nie są zakładane rękawiczki, że nie ma papieru toaletowego (to akurat mogę sobie zabrać,ale przecież nie kupię im rękawiczek:)). Jakie były Wasze obserwacje? Termin mam za 2 msce,więc już coraz bliżej:)

W ogóle to witam Was, bo jestem nowa na forum i zamierzam się aktywnie włączyć w dyskusje:)
 
Witaj. Ja rodziłam na Lutyckiej w maju zeszłego roku. I nie miałam zadnych zastrzezen. Papier toaletowy, podklady i inne higieniczne rzeczy były co dzień przynoszone, w razie gdyby nagle się skończylo wystarczyło poprosić położną i bez zadnego ale dostawałas.
Jedynie co to myslalam ze woecej pokaza mi jak zajac sie maluszkiem, a tam przywiezli dziecko wlozyli do lozeczka i poszli!!!
 
Jaka jest Biegańska to ja nie wiem. Ja chodziłam do Hadasia i mam dzięki jego zaangażowaniu córke choć inni lekarze mówili że nie moge zajść w ciąże. On jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem od ciąż niemożliwych. Poza tym widze że większość opinii pozytywnych jest o Hadasiu a nie o Biegańskiej. Myśle że wystarczy pójść do pani Agaty albo Kasi i poprosić o przepisanie do pana doktora.
A co do Polnej to fakt dostaniesz sie bez problemu z wadą serca ale oni tam są zawsze mądrzejsi bo nawet jak będziesz miała wskaznie na cc to to oleją i będą prowadzić poród naturalnie do momentu kiedy to oni uznają że trzeba zrobić cesarke. Ja miałam wskazanie na cc od ginekologa i reumatologa ale oni to w dupie mieli i 2 dni mnie męczyli a dopiero jak dziecko nie dali rady wycisnąć przy partych to poszłam na cc.
 
O widzisz, to fajnie, bo decydując się na szpital, dużo więcej dobrego słyszałam o Lutyckiej niż o Polnej. Zresztą moją gin mam z Lutyckiej, także dobrze się składa.

A jak te rękawice?:) Zakładają?:D
 
No ja właśnie też bym nie dała, dlatego to ważne dla mnie, żebym jeszcze nie musiała poza całym porodem ich rękawiczkami zajmować:D Mamusią majową także będę, już nie mogę się doczekać.

Po cichu liczę że moja pani ginekolog będzie przy porodzie,ale pewnie znając życie to wyjdzie inaczej. Nastawiam się jednak pozytywnie, bo od wielu osób słyszałam,że położne i w ogóle cały personel miły, będzie przy mnie mąż, wiec też jakoś raźniej. Jednak wiadomo jak to przed pierwszym porodem: mnóstwo pytań, wątpliwości i stres:)

Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam Cię serdecznie
 
reklama
Aha,zastanawiam się jeszcze jak z goleniem np? Chce to zrobić w domu przed...(mam nadzieję że zdążę;)), ale jakby im się coś nie podobało,to wziąć swoją maszynkę? Chyba tak będzie najlepiej,prawda? Zawsze można kupić lepszej jakości niż te co mają w szpitalu pewnie.
 
Do góry