reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu

Witajcie jestem tu nowa, ale może którejś z was pomogę.

Mam 7 letnią córkę. Z mężem staraliśmy się o dziecko od 6 lat, 3 lata temu poroniłam w 5 tygodniu ciąży. Od tego czasu żaden lekarz nie umiał nam pomóc, albo raczej nawet nie starał się nam pomóc. W lipcu trafiłam z polecenia do bardzo fajnej lekarki, która wyznaczyła nam 3 dni na współżycie i się udało za pierwszym razem. Lekarka do której trafiłam ma duże doświadczenie w sprawach niepłodności i problemach z zajściem w ciąże. Pomogła już naprawdę wielu parom. Prowadzi gabinet razem z profesorem z Polnej i nie bierze wcale dużo za wizytę, 100 zł za wizytę z USG to chyba nie jest wiele, a naprawdę potrafi pomóc.
 
reklama
Witaj, Ja chodzę do doktor Serdyńskiej prywatnie do jej gabinet, w lipcu wyznaczyła nam daty współżycia i od razu nam się udało. Z tego co wiem to już naprawdę wielu parom pomogła.
 
Tylko prof. Pawelczyk. Polecam! Leczylam sie 5 lat i gdybym do niego nie trafiła nigdy nie zaszłabym w ciążę. Nie minelo 9 mcy od pierwszej wizyty i juz jestem w ciąży - 8 tydzień...

Polecam wizytę prywatną na grochowskiej 50. Potem prof. w razie potrzeby hospitalizacji leczy na NFZ. W sumie byłam na 2 wizytach. Koszt wizyty 350zl.
 
Dziewczyny czy wśród Was jest ktoś kto rodził w klinice św. rodziny i miał opłaconą położną Beatę Nowicką? Jeżeli tak to poproszę nr telefonu na priv. Kwestia dość pilna.
Pozdrawiam
 
Dziewczyny, czy znacie dobrego pediatrę który przyjmuje w ramach NFZ, najlepiej na Jeżycach? Zaczęłam poszukiwania i jestem w szoku że w internecie tak mało jest informacji na ten temat. Skąd ktoś kto nie pochodzi z Poznania i nie ma tu znajomych z dziećmi, ma znaleźć jakiekolwiek informacje? Strona NFZ też nie jest pomocna w tej kwestii.
 
Jeżyce a dokładniej ?

Ja miałam z Piątkowa fajną pediatrę . Teraz mam inną/innych (bo sie przeprowadziłam ) i też szukam dobrego bo zaginęli jak igły w stogu siana:baffled: Ostatnio byłam u 4 różnych bo po 1 wizycie się załamałam i normalnie ręce opadają bo bilans to tylko np zważenie dziecka.
 
reklama
Dokładniej mieszkam w okolicy ul. Poznańskiej, ale dla dobrego lekarza jestem w stanie dojść/dojechać kawałek, byleby nie na drugi koniec miasta.

Mam prośbę, napiszcie co to dla Was znaczy "dobry" lekarz. To jest moja pierwsza ciąża, więc nie mam doświadczenia jeżeli chodzi o pediatrów i nawet nie wiem na co zwracać uwagę.

No i ostatnie pytanie - z doświadczenia powiedzcie jak wygląda z cenami szczepionek w przychodni a w aptece. Czytam ostatnio książkę m.in. na ten temat i tam jest napisane, że szczepionki w przychodniach są generalnie tańsze niż w aptekach, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Jak to wygląda w praktyce?
 
Do góry