reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

szpitale,opieka medyczna,wizyty u lekarzy,badania...we Wloszech

Temat na forum 'Mamy z Włoch' rozpoczęty przez zyta, 6 Maj 2012.

1. zyta

zyta Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ...

Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 Czerwiec 2012
  2. agatka13

agatka13 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no to na pierwszej wizycie lista badan do zrobienia.

jako pierwsza: GRUPA KRWI dostaje sie tzw.libretto gdzie jest wpisana grupa.sluzy przy przyjeciu do szpitala w razie W.
    EMOCROMO COMPLETO
    GLICEMIA
    GOT-GPT
    ESAMI URINE
    TOXO TEST
    ANTI HIV
    VDRL
    TPHA
    NUBEO TEST
    DO KONCA 12 TYGODNIA PIERWSZE USG.

z witamin to multifolico i luteina ze wzgledu na wczesniejsze poronienia.

Ostatnia edycja: 14 Maj 2012
  3. reklama
  4. anna20061

anna20061 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    w sumie co miesiac teraz sa te same badania.Morfologia moczu i podstawy krwi.
    Z dodatkowych na poczatku papp-test.

5. agatka13

agatka13 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja pap test nie robilam teraz bo mam jeszcze swierzy z ubieglego roku.no i dodatkowo dostalam na HIV i badania prenatalne po ukonczonych 35 latach ktore sie robi miedzy 11-14 tygodniem.

6. anna20061

anna20061 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    papp test potrzebny tobie bedzie z tej ciazy.To sie robi do kazdej ciazy z tego co wiem zeby wykryc wady genetyczne dziecka... a nie mamy.Bo t w twojej jrwi teraz plyna tez genetyki malenstwa.

Hiv varicella toxo to sa badania obowiaskowe zawsze...

Ja teraz 14 marca bede miala juz ecografia ostetrico morfologica

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie