reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, połozne , lekarze TRÓJMIASTO

reklama
Akderk - nie, rożek nie jest potrzebny w Redłowie. A co do śpioszków - myślę, że nie są one koniecznością, pajacyki spokojnie mogą być :) Weź sobie może w takim razie jeszcze jakieś 2 pary skarpetek dla Maleństwa.

natanka83 - niestety nie pomogę Ci jeśli chodzi o inne szpitale w Gdyni, ale z czystym sumieniem mogę polecić Ci Redłowo. To była również moja pierwsza ciąża i również (tak jak Ty) byłam przerażona, ale wszystko odbyło się naprawdę na odpowiednim poziomie.
A do szpitala nie musisz się zapisywać, po prostu jedziesz tam, gdzie sobie wybrałaś. I mogę Cię zaręczyć, że w Redłowie nie będziesz pozostawiona sama sobie, bez pomocy. Głowa do góry! Pozdrawiam!

Dzięki za info :tak: przepakuję jeszcze raz torbę do szpitala i będzie ok i mam nadzieje ze również bedę zadowolona z Redłowa jak ty i obym tam zawitała w ciągu tygodnia
 
Jeśli ktoś miałby wątpliwości co do szpitala w Gdyni na Redłowie , to ja może je rozwieję, wcześniej mając informacje od caroline.G byłam trochę bogatsza w wiedzę o tej placówce to dziś śmiało mogę zachęcić do tego że tam naprawdę warto iść rodzić.Rodziłam pod miłą i fachową opieką ,śmiało polecam ten szpital .
 
odświeżam.
ja wybrałam szpital na Zaspie. jak będzie się okaże. pracuje tam mój lekarz i zdaję sobie sprawę, że moge wcale na niego nie trafić, ale jak pojechałam na izbę przyjęć to traf chciał, że był świeżo po urlopie :p
byłam tez pytac co potrzeba i pani położna była bardzo miła i powiedziała, że za dużo nie ma co brać, że to nie oddział zamknięty i zawsze coś mlożna donieśc i mam się nie martwić ubrankami bo problemy są tylko w weekendy, bo pralnia nieczynna ale też to zawsze można donieśc. spotkania z bliskimi razem z dzieckiem w pokoju odwiedzin. cieszę się, bo przecież jak ja będę miała z nimi kontakt a tym samym z zarazkami to malucha tez mogę zarazić, a poza tym w domu tak sterylnie tez nie jest...
 
Witam! Widzę, że dawno nikt tu nie zaglądał :(
Słuchajcie, może któraś z Was wie w którym szpitalu w Gdańsku lub Gdyni można dostać (może być za opłatą) zzo przy porodzie naturalnym? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie informacje :)
 
reklama
Też się dołączam i polecam dr Piotra Kwiecińskiego z InviMed Gdynia. Jestem w nieco odmiennej sytuacji niż Wy, bo mam problemy z zajściem w ciążę i aktualnie jestem podczas stymulacji, ale Pan doktor, to taki miły człowiek z profesjonalnym podejściem, który dał mi i mojemu mężowi nadzieję na to, że my też będziemy mogli mieć dzidziusia:) Polecam tego lekarza!
 
Do góry