reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szpitale, połozne , lekarze TRÓJMIASTO

reklama
Rozwiązania
0
Liriel- dziękuje za odp.Czy czasem Twoją ciążę nie prowadził Janecki?
Z opinii moich koleżanek,należałoby go wpisac na czarną listę.Ja go nie znam więc, nie wypada mi tego robic.Mogę jedynie powiedzieć , że nie cieszy sie najlepszą opinią.
Jeszcze raz wielkie dzięki pozdrawiam.
Polecam Cezarego Utkiewicza, przyjmuje e Przychodni na Grabówku. Prowadził moją pierwszą ciążę nieco ponad 4 lata temu, był "opiekunem" po porodzie i teraz prowadzi moją drugą (aktualnie 22 tydzień). Świetny, szczery i dokładny.

dariawicz

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Cześć, gdzie polecacie rodzić w Trójmieście? Ja na razie się staram :D ale moja bliska przyjaciółka już niedługo będzie przed tym trudnym wyborem i chciałabym aby trafiła do dobrego i sprawdzonego miejsca

AAllkkaa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Cześć, gdzie polecacie rodzić w Trójmieście? Ja na razie się staram :D ale moja bliska przyjaciółka już niedługo będzie przed tym trudnym wyborem i chciałabym aby trafiła do dobrego i sprawdzonego miejsca
Ja rodzilam w gdyni redlowie i bylam bardzo zadowolona, wiadomo ile osob tyle opini ale tak wyszlo ze trafilam na porodowke bylam tam pol dnia, pozniej na patologie i pozniej znowu porodowke, w tym czasie trafilam na 3 polozne i wszystkie byly mile i pomocne, ta z ktora rodzilam p Justyna super naprawde

Rozwiązania
0
Witam,

Stoimy przed wyborem położnej środowiskowej podczas ciąży. Ma ktoś kogoś godnego do polecenia na terenie Gdyni ?

Z góry dziękuję za odpowiedź,
Pozdrawiam,
Kornel

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny! Mam termin na marzec, to moja pierwsza ciąża i kompletnie nie ogarniam tematu xd a niestety nie mam nikogo z rodziny czy znajomych kto rodził tutaj i nie mam kogo podpytać. Czy orientuje się któraś, jak wygląda sytuacja z przyjęciem na porodówkę w UCK w Gdańsku? Mieszkam dosłownie rzut beretem od tego szpitala dlatego zastanawiam się, czy mogę "czekać do ostatniej chwili" czy lepiej jechać wcześniej gdzieś dalej? Ciąża rozwija się prawidłowo jeśli to ma jakieś znaczenie

Natalia2075

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny! Mam termin na marzec, to moja pierwsza ciąża i kompletnie nie ogarniam tematu xd a niestety nie mam nikogo z rodziny czy znajomych kto rodził tutaj i nie mam kogo podpytać. Czy orientuje się któraś, jak wygląda sytuacja z przyjęciem na porodówkę w UCK w Gdańsku? Mieszkam dosłownie rzut beretem od tego szpitala dlatego zastanawiam się, czy mogę "czekać do ostatniej chwili" czy lepiej jechać wcześniej gdzieś dalej? Ciąża rozwija się prawidłowo jeśli to ma jakieś znaczenie

Hej!!
Ja mam termin na 04/01/2020. Położna mówiła, że szpital ogólnie bardzo dobry, ale ze względu na to, że jest po remoncie, jest tam cały czas bardzo duże oblężenie. Powiedziała, że jeśli chodzi o sprzęt, jest nowy, oddział wygląda naprawdę bardzo dobrze, ale jej zdaniem ogromnym minusem jest brak okien w salach porodowych. Uważa, że leżenie czasem nawet 12h czy więcej bez świadomości, jaka jest pora dnia, może negatywnie wpływać na samopoczucie rodzącej. Dlatego myślę, że fajnie jest mieć jakąś awaryjną opcję numer 2 czy nawet 3. Jeśli akurat nie będzie miejsca to odeślą Cię na pewno do innego szpitala. Zdaniem położnej, dobrym wyborem jest szpital w Kartuzach, Wejherowie czy nawet Pucku (w Pucku jest bardzo mało porodów i podobno jest bardzo komfortowo. Minusem jest to, że przy powikłaniach, dziecko jest wiezione na Zaspę).

reklama

mrsmiki

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny,
mam pytanie o dr Wasilewskiego z Tczewa.
Czy któraś z Was miała prowadzoną ciążę przez niego? :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
D Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW Poleć szpital, lekarza, położną 595
A Szpitale położnicze - województwo opolskie Ciąża, poród, połóg 2
martakratka Szpitale, lekarze, położne- CHORZÓW. Poleć szpital, lekarza, położną 2
HappyBabyMama Szpitale Dzieci urodzone w styczniu 2017 3
S SZCZECIN - szpitale, ginekolodzy, położne, szkoły rodzenia Poleć szpital, lekarza, położną 9
Gosik93 LUBLIN Lekarze Położne Szpitale Prywatnie i NFZ Poleć szpital, lekarza, położną 0
marqueess Szpitale ze znieczuleniem na dolnym śląsku Poleć szpital, lekarza, położną 2
sa_raa LISTY zakupowo/szpitale Dzieci urodzone w czerwcu 2013 0
yoohoosek Szpitale, lekarze, położne, znieczulenia, SN vs. CC Archiwum kwiecień 2013 145
Z szpitale,opieka medyczna,wizyty u lekarzy,badania...we Wloszech Mamy z Włoch 4
martttika poród - szpitale Białystok 138
nice-girl Szpitale i porodówki - czyli gdzie zamierzamy rodzić. Dzieci urodzone w styczniu 2012 84
ala_83 Szpitale, kliniki, ginekolodzy KRAKÓW Poleć szpital, lekarza, położną 5
C PRZEDPORODOWO O PORODZIE czyli szkoły rodzenia, szpitale, ćwiczenia przed porodem itd Archiwum mam lutowych'11 199
U Rzeszowskie szpitale Rzeszów 15
poziomki Ciąża Poród rodzinny,szkoła rodzenia,szpitale-obawy i wątpliwości,za i przeciw Archiwum mam majowych'11 965
natalucha Szpitale:) jaki wybrac w Poznaniu Poleć szpital, lekarza, położną 5
agadaria Szpitale w Szczecinie Poleć szpital, lekarza, położną 25
krupka Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu Poznań 516
ninjacorps szpitale - co gdzie i jak... Dzieci urodzone w marcu 2008 54
L BYDGOSZCZ- najlepsi lekarze, położne, szpitale Poleć szpital, lekarza, położną 19
B szpitale - poród Dzieci urodzone w marcu 2006r. 66
T Szpitale dziecięce Zdrowe dziecko 22
padiqq Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE Poleć szpital, lekarza, położną 734
Niuńka Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW Poleć szpital, lekarza, położną 622
Ineczka ginekolodzi i szpitale - Rzeszów Poleć szpital, lekarza, położną 24
Izabelka Szpitale w Elblągu Poleć szpital, lekarza, położną 68
SIABA Szpitale i prywatne kliniki POZNAN Poleć szpital, lekarza, położną 779
anija szpitale wrzesniowe Dzieci urodzone we wrześniu 2005 77
J Szpitale , lekarze, położne w KATOWICACH Poleć szpital, lekarza, położną 436
M RADOM-szpitale,ginekolodzy,położne-opionie!!! Poleć szpital, lekarza, położną 32
M Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA Poleć szpital, lekarza, położną 2455
N Poronienie - lekarze - wielkopolska i porada Ciąża po poronieniu 22
E Lekarze Wałbrzych Poleć szpital, lekarza, położną 0
I Ginekolog a inni lekarze Potrzebuję porady 2
A Lekarze odmawiają zbadania dziecka. Potrzebuję porady 18
Somlonce Pomozcie w wyborze dobrego ginekologa od nfz dla Potrzebuję porady 4
F Test Pappa/lekarze Potrzebuję porady 11
E Lekarze-Paranoja Ciąża, poród, połóg 4
Lidia90 Szpital, położne, lekarze BOCHNIA, BRZESKO Poleć szpital, lekarza, położną 19
Z Polscy lekarze w okolicach Leer i Wiesmoor- ginekolog Mamy z Niemiec 0
I Polscy lekarze w Holandii Mamy z Holandii 5
kosmata_mama Lekarze w Bielsku - wymiana doświadczeń Bielsko-Biała 31
masebi 2 tygodnie kaszlu i chrypy, a lekarze nie wiedzą co to Zdrowe dziecko 13
mama2006 POLECANI Lekarze oraz Gabinety wykonujące USGie Dzieci urodzone w lutym 2012 19
kamcia* Medycyna, lekarze, lekarstwa i porady Mamy z Irlandii 124
truska5 Lekarze w województwie - bez komentarzy! Kielce i okolice 1
Mili_22 Ginekolodzy, położne, pediatrzy i lekarze innych specjalizacji Piła 37
vici Lekarze,niainie itp.czyli opieka nad maluchem Mamy z Austrii 21
M Lekarze w Kielcach z komentarzami Kielce i okolice 206