reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale położnicze - województwo opolskie

Dołączył(a)
29 Kwiecień 2019
Postów
2
Dzień dobry :)
Chciałam się zapytać, czy są tu jakieś mamy w województwa opolskiego? Jeśli tak, to bardzo bym chciała poznać Wasze opinie na temat szpitali położniczych na tym terenie. Szczególnie chodzi mi o Opole i Krapkowice. Będę bardzo wdzięczna za podzielenie się Waszymi wrażeniami z porodów w tych szpitalach.
 
reklama
Cześć :) nie znalazłam odpowiedzi na to pytanie to może podbiję wątek. Chciałabym rodzić w Opolu na Reymonta, czy często tam odsyłają? Jak wygląda kwestia miejsc? Może któraś ma doświadczenia :) może znacie dobrego lekarza prowadzącego, który zapewnił by mi miejsce? Chce zmieniać lekarza i tak
 
Rodziłam w Opolu w 2019 r i bardzo polecam. Prowadził mnie dr Pasternok , nie wiem jak teraz jest w czasach pandemi.
 
Dzięki za odpowiedzi, uspokoiłyście mnie :) a macie może do polecenia położną, która pracuje na Reymonta? Chciałabym się z jakąś umówić, taką wiecie jeszcze nie wypaloną zawodowo, miłą, która nie będzie mnie przerażać... Do tej pory mam niemiłe doświadczenia :(
 
reklama
Może się komuś kiedyś przyda jeszcze moje doświadczenie: Zdecydowałam się na Opole, jestem przed porodem ale leżę tutaj już 3 tyg z niewydolnością szyjki macicy.
Położne i salowe złote :) Smaczne jedzenie z różną dietą, uwzględniają też dietę wegetariańską!
Dodatkowym plusem jest oddział neonatologii w jednym budynku (gdyby się coś działo z maluszkiem to nie oddzielają go od matki).
Aktualnie trwa remont więc za rok będą nowe sale :)
Normalnie są 2 pacjentki na salę na oddziale patologii ciąży, na czas remontu wstawili jeszcze jedno łóżko.
 
Do góry