reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szpitale wrzesniowe

Hm odemnie z miasta nie ma zadnej wrzesniowki :) Ja bede lezec w szpitalu na 100-leciu w czestochowie :)
 
reklama
No u mnie w czestochowie sa jak dobrze licze to 5 szpitali :) ja bede na 100-leciu A odemnie jeszcze z rodziny pare tygodni wczesniej moze z trzy na mickiewicza ;)
 
Aniulka czasem tak lepiej, bo im wiecej sie ma do wyboru, tym wiekszy strach, ze zle sie wybralo ;)
 
Cześć,
Chciałam się Was zapytać, jakie kryteria bierzecie pod uwagę wybierając szpital? Ja ostatnio byłam w jednym ,żeby sobie pooglądać i trochę sie zgięłam. Warunkami, tym co jest do dyspozycji rodzącej i jak wygląda sala po porodzie..... - oczywiście mówie o standardzie (bez opłat...)
GoHa
 
Ja wzięłam pod uwage następujeące sprawy:

- mam gina, który pracuje w tym szpitalu (nawet jesli nie będzie miał dyżuru inaczej patrzą na pacjentki lekarza, który tam pracuje)
- są w tym szpitalu pokoje, w których może przebywać mąż cały czas ze mną
- i nie trzeba rodzic na sali przedzielonej parawanami

ale nie pójdę oglagać tego odziału, wolę mieć niespodzankę ;) - wiem, że jest tam nie źle od wielu znajomych, które tam rodziły

nie będe sie za dużo wczuwała w klimat za wczasu, poprostu jak będzie czas, to tam wyląduje i urodzę
napewno mój poród nie będzie łatwiejszy jesli zapoznam się z architekturą szpitala ;D

Pozdrawiam Cię GoHa i witam na wrześniówkach
wpadaj do nas, bo mamy tu wesoło ;D
 
nie pytałam go ale mi na tym nie zależy, bo umówie sie z położną - jeszcze nie wiem jaką ;)
i to ona bedzie dla mnie najważniejsza a doktorek bedzie wybrany przez los ;)
 
reklama
ja akurat sobie ustalilam z lekarzem ze on bedzie przy porodzie
Kurde nawet nie wiem gdzie znalesc polozna ::)
 
Do góry