reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szpitale wrzesniowe

anija

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Marzec 2005
Postów
755
Miasto
warszawa
witam drogie mamy,

zwracam sie do mam z mazowieckiego, w jakim szpitalu planuja swoj porod.
miloby bylo spotkac kogos znajomego w takiej chwili.

 
reklama
Czesc Anija.. ja mam termin na 22 wrzesnia a moj lekrz jest z Zelaznej, wiec niewykluczone ze bede tam rodzila, chociaz przeglądam opinie na temat innych szpitali i coraz bardziej sie wacham ktory wybrac. W sumie jest tak ze na ten sam szpital jest tyle samo pozytywów co negatywów, ale mysle ze jeszcze i tak jest sporo czasu na wybranie tego odpowiedniego. Pozdrawiam ciepło.
 
Wydaje mi się, że nie ma na wrzesień nikogo z Bydgoszczy ale spróbuje...
Czy jest na forum mama wrześniowa z Bydzi??
 
ja wlasnie sie waham miedzy zelazna i karowa...
wiecej jest za, przynajmniej tych ktore znalazalam w sieci, za karowa.
ale masz racje, to jeszcze duzo czasu.

 
No i sie zdecydowalam, wybiore Solec, czyli szpital ktorego wogole nie bralam pod uwage ;)
Ponoc polozne maja juz zapisy na sierpien, wiec powoli trzebaby sie okreslac drogie mamy.
A moze juz wiecie, wybiera sie ktos na Solec na poczatku wrzesnia?
 
Anija, ja tez wybralam na 90% Solec! moze sie spotkamy? ;)
bedziesz chodzila do solcowej szkoly rodzenia?
 
reklama
patrzylam na terminy - kolejny kurs zaczyna sie 30.05.05 i trwa do 18.07.05
bo na ten juz raczej za pozno 25.07.05 - 12.09.05...
bede dzwonic poniedzialek - wtorek i pytac sie o miejsca, jak tylko sie dowiem, napisze :)

pozdroweczka,
b.
 
Do góry